×
جمعه، ۳۰ فروردین ۱۳۹۸
۱۶ ۱۳۹۷/۱۱/۴ ۱۱:۱۸

حمله مرگ در تیراندازی در یک بانک/ 5 نفر کشته شدند

به گزارش جام نیوز به نقل از بی بی سی، پلیس می گوید یک مرد مسلح پنج نفر را در بانکی در ایالت فلوریدای آمریکا به قتل رسانده است. بنابه این گزارش مرد مهاجم از داخل بانک "سان تراست" در شهر سبرینگ با پلیس تماس گرفت و گفت: "پنج نفر را با تیر زده ام." به گفته پلیس، مرد مسلح، که از او به عنوان "زیفن خاور" ۲۱ ساله نام برده شده، حاضران در بانک را وادار کرد روی زمین دراز بکشند و بعد شروع به تیراندازی کرد.
 او بعد از یورش ماموران به داخل بانک تسلیم شد. انگیزه او از این حمله هنوز معلوم نیست. پلیس می گوید که در زمان حادثه فقط پنج نفر در بانک بودند که جملگی به قتل رسیده اند. پال بلکمن کلانتر محلی گفت: "این حادثه هولناک بیش از همه اتفاقاتی که در طول عمر کاری خود دیده ام باعث شوک و عصبانیت من شده.
." بیل راجرز مدیر بانک "سان تراست" در بیانیه ای گفت که این شرکت "عمیقا از این حادثه تراژیک غمگین است." ران دی سنتیس فرماندار ایالت فلوریدا گفت که مظنون "فردی است که باید به سرعت به دست عدالت سپرده شود." 115  ..

کد خبر : 118148  |  جام نیوز

آخرین خبرهای حوادث

باز پهپادها و باز تعلیق پروازها و آوارگی موقت مسافران این بار در آمریکا
جام نیوز
.
.
به گزارش جام نیوز به نقل از بی بی سی فارسی، در پی مشاهده دو پهپاد در فرودگاه بین المللی نیوآرک واقع در ایالت نیوجرسی آمریکا کلیه پروازها در این فرودگاه برای مدت کوتاهی متوقف شد.&nb...
قتل یک مسلمان هندی به اتهام دزدی گاو
جام نیوز
.
.
به گزارش جام نیوز به نقل از خبرگزاری آناتولی، یک مرد مسلمان 55 ساله در ایالت بیهار هند به اتهام دزدی گاو و گاومیش در یک روستا در منطقه آراریا از سوی یک گروه مورد ضرب و شتم قرار گرف...