×
جمعه، ۳۰ فروردین ۱۳۹۸
۱۸ ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ ۰۸:۲۷

ریزش مرگبار ساختمان هشت طبقه در استانبول +فیلم و عکس

به گزارش جام نیوز به نقل از یورونیوز، فروریختن یک ساختمان هشت طبقه مسکونی در شهر استانبول ترکیه چندین کشته و زخمی برجای گذاشت. به گفته استاندار استان استانبول در این حادثه که روز چهارشنبه ۱۷ بهمن روی داد، دست‌کم ۲ تن کشته و شش نفر زخمی شدند. به گفته مقامات شهر، ۴۳ نفر رسما ساکن این ساختمان بودند اما ساخت ۳ طبقه آخرغیرقانونی بوده و نام برخی ساکنان آن ثبت نشده است.
  نجات یک زن از زیر آوار ساختمان هشت طبقه در استانبول| عکس از رویترز تاکنون سه نفر توسط تیم امداد، زنده از زیر آوار بیرون کشیده شده‌اند. عملیات جستجو و نجات برای یافتن دیگر ساکنان در جریان است و تمامی خیابان‌های منتهی به محل حادثه به دلیل ازدحام ماشین‌ها و مردمی که اطراف ساختمان تجمع کرده‌اند، مسدود شده‌ است.
. وزیر محیط زیست ترکیه به نمایندگی از رجب طیب اردوغان، رئیس جمهوری این کشور در محل حادثه حاضر شد. عملیات امداد و نجات در محل حادثه ریزش ساختمان در استانبول| عکس از رویترز لینک دانلود 115  ..

کد خبر : 129163  |  جام نیوز

آخرین خبرهای حوادث

باز پهپادها و باز تعلیق پروازها و آوارگی موقت مسافران این بار در آمریکا
جام نیوز
.
.
به گزارش جام نیوز به نقل از بی بی سی فارسی، در پی مشاهده دو پهپاد در فرودگاه بین المللی نیوآرک واقع در ایالت نیوجرسی آمریکا کلیه پروازها در این فرودگاه برای مدت کوتاهی متوقف شد.&nb...
قتل یک مسلمان هندی به اتهام دزدی گاو
جام نیوز
.
.
به گزارش جام نیوز به نقل از خبرگزاری آناتولی، یک مرد مسلمان 55 ساله در ایالت بیهار هند به اتهام دزدی گاو و گاومیش در یک روستا در منطقه آراریا از سوی یک گروه مورد ضرب و شتم قرار گرف...