×
جمعه، ۳۰ فروردین ۱۳۹۸
۱۹ ۱۳۹۷/۱۱/۲۰ ۱۵:۲۷

10 کشته در آتش سوزی باشگاه معروف فوتبال در برزیل

به گزارش جام نیوز، دستکم ۱۰ نفر در آتش‌سوزی در ورزشگاه تیم فوتبال فلامینگو در برزیل کشته شدند. به گزارش بی بی سی، در اثر آتش‌سوزی در یکی از ساختمان‌های باشگاه فوتبال فلامینگو،‌ یکی از بزرگترین باشگاه‌های فوتبال برزیل حداقل ده نفر کشته شده‌اند. سه نفر هم در این حادثه که در محل زمین تمرین باشگاه فوتبال فلامینگو در غرب ریودوژانیرو بوده، مجروح شدند و به گفته ماموران آتشنشانی، مجروحان حادثه به بیمارستان‌های منطقه منتقل شده‌اند.
 به گزارش رسانه‌های محلی، همه ۱۰ قربانی نوجوانان ورزشکاری بودند که برای تمرین در این محل حضور داشتند. از اعضای سابق این باشگاه فوتبال که شهرت جهانی دارد می‌توان به ببتو،‌ رونالدینیو و روماریو اشاره کرد. اسامی قربانیان حادثه هنوز اعلام نشده و به علت آن نیز اشاره نشده است.
  چند نوجوان بازمانده از حادثه -رویترز به گزارش یورونیوز، حال یکی از آنان وخیم اعلام شده است. قربانیان شامل ۶ نوجوان بین ۱۴ تا ۱۷ ساله و ۴ تن از کارکنان این مجموعه هستند. محله‌ای که آتش‌سوزی در آن روی داد در جریان باران سیل‌آسای چهارشنبه شب بیشترین آسیب را دیده بود.
. در نتیجه آن فاجعه طبیعی ۶ نفر جان خود را از دست دادند. 115  ..

کد خبر : 132761  |  جام نیوز

آخرین خبرهای حوادث

باز پهپادها و باز تعلیق پروازها و آوارگی موقت مسافران این بار در آمریکا
جام نیوز
.
.
به گزارش جام نیوز به نقل از بی بی سی فارسی، در پی مشاهده دو پهپاد در فرودگاه بین المللی نیوآرک واقع در ایالت نیوجرسی آمریکا کلیه پروازها در این فرودگاه برای مدت کوتاهی متوقف شد.&nb...
قتل یک مسلمان هندی به اتهام دزدی گاو
جام نیوز
.
.
به گزارش جام نیوز به نقل از خبرگزاری آناتولی، یک مرد مسلمان 55 ساله در ایالت بیهار هند به اتهام دزدی گاو و گاومیش در یک روستا در منطقه آراریا از سوی یک گروه مورد ضرب و شتم قرار گرف...