×
جمعه، ۳۰ فروردین ۱۳۹۸
۵ ۱۳۹۸/۱/۴ ۰۸:۱۸

مهمترین عناوین خبری ایرنا از شامگاه شنبه تا صبح یکشنبه

اخبار داخلی*********** تهران- ایرنا- در پی حادثه سیل ویرانگر در استان های گلستان و مازندران و نیاز مبرم سیل‌زدگان به کمک های نیروهای مسلح، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب به رئیس ستاد کل نیروهای مسلح دستور دادند امکانات بیشتری برای امداد به این مناطق گسیل شود.* تهران- ایرنا- رئیس قوه قضاییه با صدور پیامی به رئیس سازمان بازرسی کل کشور ماموریت داد که ضمن حضور‌ فوری در مناطق سیل‌زده، ابعاد مختلف حادثه و روند امدادرسانی را مورد نظارت و ارزیابی قرار داده و در صورت وجود قصور احتمالی از سوی هر یک از دستگاه‌ها مراتب را جهت رسیدگی‌های بعدی گزارش کنند.
* گرگان- ایرنا- معاون اول رئیس جمهوری با اشاره به آلام مردم استان گلستان گفت: تمام تلاش دولت این است که مردم سیل زده از شرایط سخت کنونی خارج شوند و درحال حاضر کاری جز رفع دغدغه مردم نداریم.* گرگان- ایرنا- وزیر نیرو گفت که ایجاد سدهای مخزنی خسارت های مالی و تلفات جانی سیلاب در استان گلستان را کاهش داد.
* گرگان- ایرنا- رئیس اورژانس کشور با تاکید بر ضرورت جدی نگرفتن شایعات گفت: به جز دو مورد فوتی کودک در نخستین روز سیل گلستان تلفات دیگری وجود نداشته ضمن اینکه با حضور به موقع و خدمات دهی مناسب امدادگران 6 نفر از گرفتاران در سیل استان نجات یافتند.* گرگان- ایرنا- وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت که تمام امکانات مورد نیاز در مناطق سیل زده فراهم است و با ارسال تجهیزات بیشتر؛ کمبودی در حوزه دارو و ملزومات وجود ندارد و چنانچه موردی هم اعلام شود سریعا مرتفع خواهد شد.
* گرگان- ایرنا- وزیر کشور گفت که وضعیت کلی مناطق سیل زده گلستان در شرایطی است که خطر و تهدید ناشی از طغیان رودخانه ها و سیل کاملا از بین رفته است اما سطح آبگرفتگی ها به علت شیب زمین­ بسیار بالاست.* تهران- ایرنا- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از اپراتورها خواست تا برای طراحی و راه اندازی یک سرویس ستاره مربع رایگان ویژه نهادهای امدادی اقدام کنند.
* تهران- ایرنا- علی اکبر ولایتی دبیر کل مجمع جهانی بیداری اسلامی با صدور بیانیه ای حمایت دونالد ترامپ در اشغال ظالمانه سرزمین اسلامی جولان توسط رژیم صهیونیستی را محکوم کرد.* ساری- ایرنا- اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری شنبه شب برای بازدید از مناطق سیل زده مازندران از طریق فرودگاه دشت ناز ساری وارد این استان شد.
.* ‫تهران-.....

کد خبر : 215163  |  ایرنا

اخبار مرتبط

پل تاریخی آق قلا در معرض تخریب نیست
ایرنا
.
.
زلیخا قرنجیک امروز پنجشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مسیر پیاده رو مجاور پل که جنبه تاریخی ندارد بر اثر سیل دچار نشست جزیی شده اما سازه اصلی و تاریخی پل آسیب ندیده و م...

آخرین خبرهای سياسي

وحدت نیروهای مسلح در شرایط کنونی ضرورت دارد
ایرنا
.
.
به گزارش خبرنگار ایرنا؛ ماموستا عزیز کرد بهمنی در خطبه های این هفته نماز جمعه در مسجد امام شافعی کرمانشاه با گرامیداشت هفته سربازان گمنام و تقدیر از نیروهای امنیتی و مجاهدت های خا...
انگلیس به جنایت های عربستان در بمباران‌های یمن اعتراف کرد
ایرنا
.
.
به گزارش روز جمعه ایرنا، وکلای دولت انگلیس ادعا کردند که عربستان در جنگ یمن، به قوانین بین‌المللی انسان دوستانه احترام گذشته و لندن هم در صادرات سلاح به ریاض مقررات سخت‌گیرانه‌ای ...