×
شنبه، ۳۱ فروردین ۱۳۹۸
۱۱ ۱۳۹۸/۱/۲۶ ۰۳:۵۶

استخدام طراح و گرافیست در لابراتوار مینیاتور در قزوین

استخدام لابراتوار مینیاتور لابراتوار مینیاتور جهت تکمیل کادر خود در استان قزوین از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. عنوان شغلی توصیف شغل شرایط عمومی احراز شغل توصیف سازمان طراح و گرافیست درخواست همکاری با فردی آشنا به ویرایش عکس، مسلط به فتوشاپ علاقه‌مند به یادگیری و فعالیت در حوزه صنعت چاپ عکس که از قِبل طراحی و تولید مضامین گرافیکی توانایی بروزرسانی و همچنین پشتیبانی فنی مجموعه صفحات تحت وب را داشته باشد.
نوع همکاری : تمام وقت- پاره وقت اضافه کاری : معمولاً دارد محل کار : شهر قزوین سن : اهمیت ندارد جنسیت : اهمیت ندارد سابقه کاری : اهمیت ندارد تحصیلات : اهمیت ندارد آشنایی با زبان انگلیسی : اهمیت دارد انگیزه‌ی یادگیری، کنجکاوی و موشکافی : اهمیت دارد لابراتوار چاپ عکس مینیاتور در سال ۱۳۸۲ به عنوان بزرگترین لابراتوار آنالوگ و دیجیتال در شهر قزوین فعالیت خود را آغاز نمود و در طی این سالیان همواره در صنعت چاپ عکس استان قزوین پیشرو بوده است.
این لابراتوار جزو پیشگامان چاپ روی کاغذ حساس به نور در ابعاد بزرگ بوده و بنیان‌گذار چاپ آنلاین عکس در قزوین است. کنندگی فروش دوربین‌های عکاسی و لوازم جانبی آن و عرضه قاب، آلبوم، تخته شاسی و باتری و همچنین ترمیم عکس‌های قدیمی، تبدیل انواع کاست فیلم به فایل تصویری و طراحی فتوبوک و آلبوم از جمله خدمات جانبی این لابراتوار است.
داوطلبان واجد شرایط میتوانند رزومه خود را به ایمیل زیر ارسال کنند و یا با شماره تلفن زیر تماس برقرار کنند. ۰۲۸۳۳۳۴۴۴۱۵ آدرس ایمیل: miniaturelab@gmail.
.com برای عضویت در کانال اخبار استخدام قزوین در تلگرام کلیک کنید تگ های مطلب: استخدام فتوشاپ کار, استخدام.....

کد خبر : 273108  |  کندو

آخرین خبرهای اجتماعي

استخدام مسئول دفتر خانم با مزایا در مطهری/مفتح
کندو
.
.
استخدام کانون آگهی و تبلیغات آیینه رسانه کانون آگهی و تبلیغات آیینه رسانه جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. عنوان شغلی تعداد/جن...
استخدام ویزیتور وبازاریاب حضوری با حقوق اداره کار-عیدی-پورسانت
کندو
.
.
یک شرکت معتبر در زمینه ی پخش مواد غذایی جهت تکمیل کادر فروش خود در استان اصفهان شهر اصفهان و شاهین شهر از تعداد مححدودی افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. عنوان شغلی...