×
شنبه، ۳۱ فروردین ۱۳۹۸
۲ ۱۳۹۸/۱/۲۷ ۰۰:۴۲

ادامه تلاش‌های پلیس برای یافتن باران کوچولو

سرویس جامعه جوان آنلاین:  ساعت ۱۳:۴۰‌روز شنبه، ۲۴ فروردین‌ماه بود که اعضای خانواده باران شیخی، دختربچه هشت‌ساله، مأموران پلیس شهرستان شازند اراک را از گم شدن دخترشان با خبر کردند. مادر او گفت: ما ساکن شهرک مهاجران هستم. دخترم کلاس دوم ابتدایی است. او صبح مثل همیشه برای رفتن به مدرسه که نزدیک خانه‌مان است خانه را ترک کرد تا اینکه لحظاتی قبل همکلاسی او به در خانه آمد و خبر داد که باران از صبح به مدرسه نرفته است! او فکر می‌کرد که باران بیمار شده است و برای همین برای دادن تکالیف شب به خانه ما آمده بود.
سرهنگ محمد عقیل سلگی، فرمانده انتظامی شهرستان شازند گفت: همزمان با اعلام گزارش تحقیقات گسترده پلیس برای یافتن باران در جریان است. وی از شهروندان درخواست کرد در صورت کسب اطلاع در این باره پلیس‌۱۱۰ را از ماجرا با خبر کنند. مهاجران از شهر‌های تازه تأسیس در استان مرکزی است که در ۲۵‌کیلومتری اراک واقع شده‌است و در این منطقه بیش از ۲۰‌هزار نفر جمعیت زندگی می‌کند.
...

کد خبر : 279464  |  روزنامه جوان

کلید واژه ها

آخرین خبرهای اجتماعي

حریق یک مدرسه در محمودآباد
ایلنا
.
.
علیرضا طالبی (رییس روابط عمومی آموزش و پرورش استان مازندان) در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا با اشاره به حریق یکی از مدارس استان در روز گذشته گفت: این حادثه صبح روز جمعه و در ساعات...
تشریح عملیات نیروهای آتش‌نشانی تهران در اهواز/تخلیه آب از شهرک پیام همچنان ادامه دارد
ایلنا
.
.
جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره فعالیت نیروهای آتش‌نشانی در اهواز گفت: درحال حاضر یک تیم 30 نفره در اهواز و سوسنگرد حضور دارند. این تیم عملیاتی با هماهنگی مس...
وقوع زلزله در کرمان
ایلنا
.
.
به گزارش ایلنا، زمین‌لرزه‌ای به بزرگی ۳.۶ در ساعت ۱۱:۵۵:۰۵ استان کرمان - حوالی هجدک را لرزاند.این زمین‌لرزه در عمق ۶ کیلومتری زمین رخ داد.