×
شنبه، ۳۱ فروردین ۱۳۹۸
۲ ۱۳۹۸/۱/۲۷ ۰۰:۴۲

فریب دختران با وعده استخدام مانکن

سرویس جامعه جوان آنلاین:  به گزارش خبرنگار ما، سرهنگ دانش‌پور رئیس پلیس فتای استان کردستان گفت: چندی قبل دختری به مأموران پلیس فتای سنندج خبر داد که در دام مردی فریبکار گرفتار شده است. او توضیح داد: دریکی از کانال‌های تلگرامی به آگهی برخورد کردم که از خانم‌های جوان با شرایط جسمی و ظاهری مناسب، به‌عنوان مانکن دعوت به‌کار کرده بود و من که در جست‌وجوی کار بودم با شماره ارائه‌شده تماس گرفتم.
در ابتدا مردی جوان خود را به‌عنوان استعداد‌یاب یکی از مزون‌های مشهور تهران در سنندج معرفی کرد و برای تست چهره و وضعیت جسمی از من تعدادی عکس خواست و گفت که در شهرستان مانکن مناسب انتخاب و به مزون‌های معروف تهران معرفی می‌کند، سپس بعد از گرفتن عکس‌های زیادی از من گفت که در مرحله اول تأیید شده‌ام و برای ادامه روند استخدامی باید حضوراً، در آدرس اعلامی حاضر شوم تا لباس مناسب را پروو کنم که بعد از چند تماس اعتماد من جلب شد و من را به یک منزل مسکونی کشاند و اقدام به گرفتن چندین عکس دیگر از من کرد.
از اینجا به بعد روابط ما بیشتر شد تا جایی که به من قول ازدواج داد، اما مدتی که گذشت من را تهدید کرد در صورت وارد نشدن به رابطه عکس‌هایم را منتشر می‌کند. سرهنگ دانش‌پور گفت: پس از تشکیل پرونده، مأموران پلیس متهم را بازداشت کردند. متهم در بازجویی‌ها به جرمش اعتراف کرد و گفت که با انگیزه غیراخلاقی و برقراری ارتباط این اعمال را مرتکب شده و مزونی اصلاً در کار نبوده است، بنابراین متهم برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.
...

کد خبر : 279466  |  روزنامه جوان

آخرین خبرهای اجتماعي

حریق یک مدرسه در محمودآباد
ایلنا
.
.
علیرضا طالبی (رییس روابط عمومی آموزش و پرورش استان مازندان) در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا با اشاره به حریق یکی از مدارس استان در روز گذشته گفت: این حادثه صبح روز جمعه و در ساعات...
تشریح عملیات نیروهای آتش‌نشانی تهران در اهواز/تخلیه آب از شهرک پیام همچنان ادامه دارد
ایلنا
.
.
جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره فعالیت نیروهای آتش‌نشانی در اهواز گفت: درحال حاضر یک تیم 30 نفره در اهواز و سوسنگرد حضور دارند. این تیم عملیاتی با هماهنگی مس...
وقوع زلزله در کرمان
ایلنا
.
.
به گزارش ایلنا، زمین‌لرزه‌ای به بزرگی ۳.۶ در ساعت ۱۱:۵۵:۰۵ استان کرمان - حوالی هجدک را لرزاند.این زمین‌لرزه در عمق ۶ کیلومتری زمین رخ داد.