×
شنبه، ۳۱ فروردین ۱۳۹۸
۲ ۱۳۹۸/۱/۲۷ ۰۰:۵۳

افتتاح 14 مرکز بهداشت در منطقه غوطه شرقیه در سوریه

به گزارش ایرنا به نقل از اعلام روز دوشنبه خبرگزاری سوریه (سانا)، این مراکز در جریان درگیری های ارتش سوریه با تروریست های مستقر در این مناطق در سال گذشته تخریب شده بود.با بازسازی و راه اندازی این مراکز و استقرار پرسنل موردنیاز آنها مردم این منطقه از این پس می توانند از خدمات آنها بهره مند شوند.دکتر یاسین نعنوس مدیر بهداشت استان ریف دمشق در ارتباط با راه اندازی مراکز درمانی و بهداشتی در غوطه شرقیه گفت که بلا فاصله پس از آزادسازی این منطقه از لوث تروریست ها تصمیم گرفته شد تا با تامین نیازها و پرسنل این مراکز فعالیت های خود را آغاز کنند.
وی ادامه داد: در یک سال گذشته با اقدامات انجام شده و تامین تمام نیازهای این مراکز اکنون امکان بهره برداری از آنها وجود دارد و مردم این مناطق می توانند از خدمات مراکز درمانی و بهداشتی استفاده کنند.قرار است بازسازی دو بیمارستان الملیحه و کفربطنا نیز در استان ریف دمشق تا آخر سال جاری تکمیل و بهره برداری از آنها نیز شروع شود.
.تروریست ها در جریان 9 سال فعالیت های ویرانگر خود در مناطق مختلف سوریه تقریبا همه مراکز دولتی و عمومی از جمله بیمارستان ها و مراکز بهداشتی و درمانی را منهدم کردند.شبک**خاورم*1436**1392 ..

کد خبر : 279489  |  ایرنا

آخرین خبرهای سياسي

نامه وزیر کشور به آذری جهرمی
مرور نیوز
.
.
به گزارش مرور نیوز، در نامه عبدالرضا رحمانی فضلی  آمده است: با عنایت به دستور مقام محترم ریاست جمهوری در جلسه ۱۸-۱-۹۸ هیأت وزیران به منظور  ایجاد عزم ملی و بسیج همه ...
ناصری: برآیند جامعه این است که هر دو جریان سیاسی ناکارآمد هستند/ قوه مجریه در گوشه رینگ گیر کرده است
آفتاب نیوز
.
.
آفتاب‌‌نیوز : عبدالله ناصری درباره عمکلرد دولت و اینکه گفته می‌شود با توجه به خروج ایالات متحده از برجام سال ۹۸ سال سختی برای کابینه دوازدهم خواهد بود و تنگناها و چالش‌های بیشتری...