×
شنبه، ۳۱ فروردین ۱۳۹۸
۱ ۱۳۹۷/۸/۱ ۲۲:۲۰

زلزله ۶ ریشتری ژاپن و تایوان را لرزاند

زلزله ۶ ریشتری ژاپن و تایوان را لرزاند دانش > محیط زیست جهان - همشهری آنلاین:زلزله‌ای ۶.۱ ریشتری جنوب ژاپن و زلزله‌ای ۶ ریشتری تایوان را لرزاند. به گزارش ايسنا، اداره هواشناسی ژاپن از وقوع زلزله ۶.۱ ریشتری در "یوناگونیجیما" در "اوکیناوا"، جنوبی‌ترین استان ژاپن خبر داد.
این زلزله ۶.۱ ریشتری به عمق ۳۰ کیلومتری زمین و در ساعت ۱:۳۵ ظهر امروز (سه‌شنبه اول آبان) به وقت محلی رخ داده است.بنابر اعلام اداره هواشناسی ژاپن هیچ گونه هشدار نسبت به وقوع سونامی در پی این زلزله صادر نشده است.به گزارش خبرگزاری شینهوا، همچنین تا کنون هیچ گونه آسیب یا خسارات احتمالی ناشی از این زلزله گزارش نشده است.
وقوع زلزله ۶ ریشتری در تایوانزمین لرزه‌ای به بزرگی ۶ ریشتر تایوان را به لرزه درآورد.مرکز لرزه نگاری آمریکا نيز اعلام کرد: امروز زلزله‌ای به بزرگی ۶ ریشتر ۱۰۴ کیلومتری شهر «هوالین» در تایوان را لرزاند.طبق گزارش خبرگزاری رویترز، اخباری از خسارت‌های مالی و تلفات احتمالی این حادثه منتشر نشده‌ است.
. همچنین در پی وقوع این زمین لرزه ساختمان‌های تایپه، پایتخت تایوان نیز به لرزه درآمدند. ..

کد خبر : 29678  |  همشهری آنلاین

آخرین خبرهای علمي

2 حمله رژیم صهیونیستی به غزه
العالم فارسی
.
.
العالم-فلسطین اشغالیسخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی گفت: جنگنده اسرائیلی روز جمعه به دو پایگاه جنبش حماس در مرکز باریکه غزه حمله کرد و دو پایگاه نیز از سوی تانک مورد...
۱۰ روش توصیه شده برای ترک گناه
بهداشت نیوز
.
.
۱۰ روش توصیه شده برای ترک گناه هرگاه نفسش او را وسوسه نمود بلافاصله از جا برخیزد و خود را چنان ...