×
چهارشنبه، ۲۰ آذر ۱۳۹۸
۴۰ ۱۳۹۸/۸/۲۶ ۰۷:۱۳

انتظارات از پرسپولیس بالا رفته است/ کالدرون می‌تواند نتایج بهتری بگیرد/ انصاری و نادری در ارسال‌ها ضعف دارند

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ جواد منافی، پیشکسوت پرسپولیس، درخصوص وضعیت این تیم به خبرنگار برنا گفت: شرایط گابریل کالدرون خیلی سخت است، بعد از رفتن برانکو ایوانکوویچ و نتایج خوبی که گرفت و قهرمانی داشتیم کار کالدرون به خاطر انتظاراتی که وجود دارد، دشوار شده است اما باید زمان دهیم تا وضعیت پرسپولیس را بهتر کند.

در هر صورت فکر می کنم او خیلی بد نتیجه نگرفته است و باید فرصت دهیم تا نتایج بهتری بگیرد. اسکلت بندی تیم حفظ شده و همه بازیکنان سال های قبل هستند و چند بازیکن جدید آمدند که برای خود باشگاه بودند. تنها مشکلی که وجود دارد، مشکل گلزنی پرسپولیس است که باید یکی مکمل علیپور باشد و اگر این اتفاق رخ بدهد، خط حمله قرمزها بهتر هم خواهد شد.

او درخصوص مدعیان قهرمانی هم افزود: پرسپولیس همیشه و در هر شرایطی مدعی قهرمانی است، ولی امسال تیم هایی مثل سپاهان هم خوب نتیجه می گیرند و فکر می کنم شهرخودرو، تراکتور و استقلال نیز جزو مدعیان هستند.مداع چپ سال‌های قبل پرسپولیس درخصوص عملکرد دو بازیکن تیم در این پست، تصریح کرد: دو بازیکن خوب داریم، انصاری و نادری بازیکنان خوبی هستند و فکر می کنم در شرایط بازی در ارسال مشکل داریم و امیدوارم با تمرینات بیشتر این مساله برطرف شود.

بیشتر بخوانید: دوست دارم علیپور گل بزند/ با اختلاف یک گل برنده دربی می‌شویم/ کاش سیدجلال بازی می‌کرد! کالدرون هنوز ترکیبش را پیدا نکرده است/ در دربی نباید گول رتبه و نتایج استقلال را خورد/ علیپور با اولین گل از فشار روانی خارج می‌شود .

..


کد خبر : 1050739  |  خبرگزاری برنا

کلید واژه ها

اخبار مرتبط