×
سه‌شنبه، ۱۹ آذر ۱۳۹۸
۵ ۱۳۹۸/۹/۱۲ ۰۱:۳۷

اهل‌شاخه: نمایندگان آبادان در مجلس به فکر صنعت نفت باشند/ پاداش 500 هزار تومانی برای دوران نوجوانی ما بود!

- اخبار ورزشی - محمد اهل‌شاخه در ارتباط با نتایج خوب تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در این فصل و اینکه آیا فکر می‌کرد این تیم چنین عملکردی در این فصل داشته باشد، به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: ما یک مربی خوب روی نیمکت داریم که کارش را خوب بلد است. از طرفی بازیکنان هم با یکدیگر همدل و متحد هستند و امسال پیش‌بینی می‌کردیم که نتایج خوبی بگیریم.

خیلی از بازیکنان هم بومی هستند و فوتبال جنوب هم همیشه همراه با تکنیک و انجام بازی زیبا بوده است. امیدوارم این روند را ادامه دهیم.وی در پاسخ به این پرسش که «هدف صنعت‌نفت قرار گرفتن در چه رتبه‌ای است؟» عنوان کرد: الان که مشکلات مالی تیم ما زیاد است و شرایط سخت شده ولی با این حال بچه‌ها انگیزه دارند تا نتایج خوبی بگیریم.

دنبال کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا هستیم و رسیدن به این هدف هم دور از دسترس نیست. از تیم‌های دیگر چیزی کمتر نداریم و فاصله ما با صدر جدول فقط چهار امتیاز است.اهل‌شاخه در خصوص حل نشدن مشکلات مالی صنعت‌نفت اظهار داشت: ما هزار تومان هم دریافتی نداشتیم و فقط یک بار فرماندار آبادان کارت هدیه 500 هزار تومانی به ما داد.

پاداش 500 هزار تومانی برای زمانی بود که در نوجوانان بازی می‌کردیم! متاسفانه مشکلات حل نشده و مدیرعامل هم به تنهایی نمی‌تواند این بحران را حل کند. نمایندگان آبادان در مجلس باید به فکر صنعت نفت باشند تا بازیکنان بعد از مدت‌ها دریافتی داشته باشند.اسکوچیچ: در نیمه اول 4 فرصت گلزنی داشتیم/ به ما احترام بگذارید! انتهای پیام/.

..


کد خبر : 1068753  |  تسنیم

پربیننده ترین خبرها

آخرین عکسهای خبری