×
سه‌شنبه، ۱۹ آذر ۱۳۹۸
۷ ۱۳۹۸/۹/۱۲ ۰۳:۳۴

تاج در مسیر فسخ قرارداد ویلموتس و انتخاب سرمربی بعدی

ورزش سه: رییس فدراسیون در یک استوری که در آن تصویر وی و علیرضا بیرانوند وجود دارد از انجام یک سفر سرنوشت ساز برای فوتبال ایران ضمن خداحافظی با گلر ملی پوش خبر داد.سفری که تاج از آن صحبت می کند برای تعیین تکلیف نیمکت فوتبال ایران است. در حال حاضر هدف اولیه تاج، فسخ قرارداد با مارک ویلموتس با حداقل هزینه و سپس عقد قرارداد با سرمربی جدید است.

اما این احتمال وجود دارد که فدراسیون با سرمربی بلژیکی به توافق برسد و او کارش را با تیم ملی ادامه دهد.ویلموتس که قراردادی سه ساله با فدراسیون منعقد کرده، بعد از دو شکست مقابل عراق و بحرین به شدت مورد انتقاد هواداران و اهالی فوتبال قرار گرفت و به سختی می توان آینده ای روی نیمکت برای او متصور بود. از سویی شایعاتی درباره عقد قرارداد با برانکو ایوانکوویچ سرمربی سابق پرسپولیس منتشر شده که فدراسیون هیچ تایید و تکذیبی در خصوص آن نداشته است.

بعد از انتخاب ویلموتس به عنوان جانشین کارلوس کی‌روش برای ادامه کار او، فدراسیون شرایطی داشت که مهمترین آنها اقامت این سرمربی در تهران و زیر نظر گرفتن بازی ها از سوی سرمربی تیم ملی بود. شرطی که ویلموتس به آن پایبند نبود و احتمالا حالا هم مورد تایید ویلموتس قرار نخواهد گرفت و به احتمال زیاد همین مساله است که آینده نیمکت ایران را رقم خواهد زد.


تاج که با مشکلات عدیده و مسائل مالی بی شمار برای اداره فدراسیون و تیم های مختلف ملی مواجه است، به دنبال این است که در صورت پایان همکاری با سرمربی تیم ملی، این اتفاق با کمترین هزینه ممکن رقم بخورد.محمد حسن انصاری فرد مدیر عامل باشگاه پرسپولیس هم اعلام کرد به احتمال زیاد برانکو طی چند روز آینده سرمربی تیم ملی می‌شود.

.
چیزهایی که قبل از کاشت مو باید بدانید! ..


کد خبر : 1068907  |  برترین ها

پربیننده ترین خبرها

آخرین عکسهای خبری