×
جمعه، ۲۷ دی ۱۳۹۸
۱۱ ۱۳۹۸/۹/۱۹ ۱۵:۰۴

انصراف دوباره قباد آذرآیین از حضور در جمع نامزدهای جایزه جلال

به گزارش خبرگزاری فارس، قباد آذرآیین که با کتاب فوران نامزد دوازدهمین دوره جایزه ادبی جلال آل احمد در بخش داستان بلند و رمان بود، پس از طرح چندین‌باره انصراف و بازگشت به جایزه، با ارسال نامه‌ای به دبیرخانه این جایزه از نامزدی کناره گرفت. متن نامه آذرآیین که به تازگی در دبیرخانه جایزه جلال وصول شده، به شرح زیر است: «دبیرخانه محترم جایزه جلال آل احمد با سلام و احترام؛ ضمن پوزش فراوان از اعضای محترم آن دبیرخانه به ویژه جناب آقای قزلی، همچنین داوران شایسته و گرامی جایزه، بدینوسیله کناره‌گیری خود را از نامزدی جایزه به اطلاع می‌رساند.

» با احترام و پوزش مجدد قباد آذرآیین با این حساب، نامزدهای بخش داستان بلند و رمان دوازدهمین دوره جایزه ادبی جلال آل احمد به شرح زیر است: بی‌کرانگی به قلم «مهدی ابراهیمی لامع» از نشر نیماژ دور زدن در خیابان یکطرفه به قلم «محمدرضا مرزوقی» از نشر ثالث روزها و رویاها به قلم «پیام یزدانجو» از نشر چشمه ما را با برف نوشته‌اند به قلم «نسیم توسلی» از انتشارات آگه وضعیت بی‌عاری به قلم «حامد جلالی» از انتشارات شهرستان ادب پیش از این بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان طی خبری  از عدم انصراف این نویسنده خبرداده و اعلام کرده بود: قباد آذرآیین: از جایزه جلال انصراف نداده‌ام پس از انتشار اخباری درباره کناره‌گیری قباد آذرآیین از نامزدی در دوازدهمین دوره جایزه ادبی جلال آل احمد، دبیرخانه این جایزه اعلام کرد که آذرآیین از این جایزه انصراف نداده است.

به گزارش روابط عمومی بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان، دبیر اجرایی جایزه ادبی جلال آل احمد با اعلام این خبر گفت: آقای آذرآیین در تماسی، ضمن تشکر از داوران جایزه برای توجه به کتابش، اعلام کردند که از جایزه جلال انصراف نداده‌اند. انتهای پیام/ کتاب جایزه جلال آل‌احمد انصراف .

..


کد خبر : 1086924  |  خبرگزاری فارس

پربیننده ترین خبرها

آخرین عکسهای خبری