×
دوشنبه، ۵ اسفند ۱۳۹۸
۱۹ ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ ۱۱:۳۰

«فرشتگان چارلی» پنجاهمین فیلم پرفروش جهان شد


فیلم سینمایی «فرشتگان چارلی» به کارگردانی «الیزابت بنکس» اکران بین المللی خود در سینما‌های جهان را پانزدهم ماه نوامبر سال گذشته آغاز کرده و پس از چهار هفته اکران با فروشی معادل چهل و چهار میلیون دلار در رتبه پنجاهم جدول فروش جهانی ایستاده است.به گزارش میزان، فیلم سینمایی «فرشتگان چارلی» به کارگردانی «الیزابت بنکس» اکران بین المللی خود در سینما‌های جهان را پانزدهم ماه نوامبر سال گذشته آغاز کرده و پس از چهار هفته اکران با فروشی معادل چهل و چهار میلیون دلار در رتبه پنجاهم جدول فروش جهانی ایستاده است.

فرشتگان چارلی اثری کمدی بوده و تمامی بازیگران اصلی آن زن هستند. الیزابت بنکس، جی باسو، کریگ مازن، سمی چلاس نویسندگی این اثر را بر پایا «فرشتگان چارلی» اثر ایوان گاف بر عهده داشته اند، الیزابت بنکس، اما شخصاً این متن را تبدیل به فیلمنامه کرده است.الیزابت بنکس اولین کار خود در زمینه هنرپیشگی را با بازی در فیلم Surrender Dorothy در نقش «الیزابت کیسی» آغاز کرد.

او با شرکت در مجموعه فیلم‌های مردعنکبوتی در نقش «بتی برانت» به شهرت رسید. بنکس همچنین در سال ۲۰۰۸ در فیلم انتقادی دبلیو که به زندگینامه جرج بوش رئیس‌جمهور وقت آمریکا می‌پرداخت در نقش لورا بوش به ایفای نقش پرداخت.کریستن استوارت، نیومی اسکات، الیزابت بنکس، نوحا سنتینو، سم کلفلین، پاتریک استوارت، جایمن هانسو و الا بالینسکا از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم سینمایی «فرشتگان چارلی» به ایفای نقش پرداخته اند.

.
این فیلم به عنوان اثری کمدی جزو آثار اواخر فصل پاییز هالیوود است، با توجه به مضمون اثر شانس نسبتاً خوبی برای این اثر سینمایی ترسیم شده است، این فیلم روایت گروهی از زنان است که به حمایت از یک دانشمند دختر می‌پردازند...


کد خبر : 1170658  |  سرپوش