×
دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۸
۸ ۱۳۹۸/۱۱/۲۵ ۱۲:۵۳

۷۴ هزار خانوار گیلانی هنوز برق ندارند

به گزارش مرور نیوز، محمدباقر نوبخت ، رییس سازمان برنامه و بودجه امروز در جمع خبرنگاران در سالن اجتماعات استانداری گیلان با اشاره به وضعیت راه، آب و برق مردم گیلان گفت: از هفت‌صد هزار خانواده شهری، دو هزار خانوار فاقد آب و از ۳۲۰ هزار مشترک روستایی، ۴۴ هزار مشترک فاقد آب هستند. وی با اشاره به وضعیت برق در استان گیلان افزود: از یک‌میلیون و ۴۶۷ هزار مشترک برق گیلان، ۷۴ هزار خانوار هنوز فاقد برق هستند و تلاش‌ها بری حل مشکل این خانوارها ادامه دارد.

معاون رئیس‌جمهور با تأکید بر لزوم تسریع در حل مشکلات مردم گیلان بیان کرد: همه تلاش‌ها بر این است تا پایان امروز یا ساعات اولیه فردا این مشکلات را برطرف کنیم.رییس سازمان برنامه و بودجه حل مشکل راه را برای خدمت‌رسانی بهتر به مردم لازم و ضروری دانست و افزود: با استفاده از ظرفیت‌های استان و استان‌های معین و هم‌جوار نسبتاً همه راه‌های اصلی باز بوده و تلاش برای باز شدن راه‌های روستایی ادامه دارد.

. نوبخت با بیان اینکه در حوزه برق و آب مشکلی نبوده و انسداد راه‌ها مشکلاتی را به وجود آورده بود، گفت: با توجه به تلاش‌های صورت گرفته در تلاش هستیم هرچه زودتر مشکلات برطرف شود. ..


کد خبر : 1204230  |  مرور نیوز

اخبار مرتبط