×
جمعه، ۱۵ فروردین ۱۳۹۹
۱۴ ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ ۲۱:۵۱

جنجال آوازه خوانی دختر نقاب دار سعودی + فیلم

العالم - عربستان سعودیبرخی ها گفتند که این اقدام دختر عربستانی، شایسته جامعه عربستان نیست.فعالان شبکه های اجتماعی، ویدئویی را از این دختر عربستانی که هیچ کسی نتوانسته است هویت وی را مشخص کند، منتشر کرده اند. این دختر درحال خواندن آواز " سبحانه قدروا علیک" متعلق به " فوزی محسون " هنرمند فقید سعودی در یکی از هتل های جده است.

عده ای از حاضران در هتل به این اقدام دختر جوان توجه کردند و درحالیکه برخی از آنان قلیان می کشیدند و به این آواز گوش می کردند.فعالان سعودی از اقدام این دختر انتقاد کردند و گفتند اصل این است که دختر منقبه یا محجبه ، با زدن نقاب به چهره اش به دنبال جلب توجه نیست، و این امر با به روی صحنه رفتن وی در حضور مردم، تناقض دارد.

در مقابل، برخی دیگر از فعالان گفتند که عربستان، از زنان خواننده خارجی که با لباس های باز اواز می خوانند، استقبال می کند و این مساله با انتقاد برخی از فعالان، از دختری منقبه یا محجبه که روی صحنه رفته است، تضاد دارد.حال اینکه آن ها باید از مرکز رفاه که تحت حمایت محمد بن سلمان ولیعهد سعودی است، به خاطر جشن هایی که مطابق با آداب و رسوم عربستان نیست، انتقاد کنند.

. ..


کد خبر : 1262023  |  العالم فارسی

اخبار مرتبط

در خبرها

پربیننده ترین خبرها

آخرین عکسهای خبری