×
دوشنبه، ۱۸ فروردین ۱۳۹۹
۲۵ ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ ۲۲:۰۴

چگونه جلوی نمایش تبلیغات پاپ آپ در اندروید را بگیریم؟

تبلیغات پاپ آپ، در واقع صفحاتی هستند که برای نمایش تبلیغ در مرورگر‌ها و یا از طریق اپلیکیشن‌ها به تصویر کشیده می‌شوند. موضوعی که اکثر کاربران را اذیت می‌کند. به همین دلیل در این مطلب می‌خواهیم به چگونگی جلوگیری از نمایش تبلیغات در گوشی‌های اندرویدی بپردازیم.عمدتا تبلیغات پاپ آپ در سه مورد زیر اتفاق می‌افتد:وقتی با استفاده از مرورگر وارد وبسایت‌های مختلف می‌شویدتبلیغات تمام صفحه ناگهانی که اپلیکیشن و بازی‌ها نمایش می‌دهندتبلیغاتی که در نوار اعلان یا نوتیفیکیشن گوشی به نمایش در می‌آینددر ادامه با روش‌های مختلف جلوگیری از نمایش تبلیغات در گوشی‌های اندرویدی همراه ما باشید.۱. چگونگی جلوگیری از نمایش تبلیغات در حین استفاده از مرورگراگر وبسایتی که از آن دیدن می‌کنید به صورت معمول به نمایش تبلیغات رو می‌آورد، می‌توانید با استفاده از چند روش که در ادامه توضیح می‌دهیم، آن را غیر فعال کنید:استفاده از گزینه Popup Blocker گوگل کروماز آنجایی که مرورگر پیش فرض اندروید کروم است، احتمالا بیش از هر مرورگر دیگری از آن استفاده می‌کنید و بهتر است برای جلوگیری از دیدن تبلیغ‌های مختلف، آن را غیر فعال نمایید.

برای این کار باید وارد تنظیمات شوید و سپس به Site Settings بروید.در این منو، لیستی از گزینه‌ها مشاهده خواهید کرد که می‌توانند دستگاه شما را تحت تاثیر قرار دهند. روی گزینه Pop-ups and redirects بزنید و سپس مطمئن شوید که مقدار آن روی off باشد. کروم با خاموش بودن این گزینه، جلوی نمایش تبلیغات پاپ آپ را می‌گیرد و همچنین اجازه نمی‌دهد که به طور ناگهانی وارد یک وبسایت دیگر شوید.

حالا که در این قسمت هستید شاید بد نباشد که نگاهی به Ads یا تبلیغات هم بیاندازید. گزینه یاد شده را از همان منو انتخاب کنید. وقتی وارد این بخش شدید، مطمئن شوید که مقدار تنها گزینه موجود در لیست روی off قرار دارد. به این صورت کروم جلوی نمایش تبلیغات ناگهانی در وبسایت‌های اسپم معروف را خواهد گرفت.
اگر موارد گفته شده کمکی نکرد، راه دیگر فعال کردن گزینه data saver در کروم است.

در حالی که اصلی ترین هدف این گزینه پایین آوردن مقدار استفاده از دیتا و اینترنت برای نمایش وبسایت‌هاست؛ با فعال کردن گزینه یاد شده می‌توانید جلوی نمایش برخی از المان‌های بیهوده در سایت‌ها را هم بگیرید. برای فعالسازی آن باید به منو و سپس تنظیمات کروم رفته و وارد Data Saver شوید و آن را فعال کنید.البته به یاد داشته باشید که فعال کردن این گزینه ممکن است باعث شود که وبسایت به طرز عجیب و غریبی نمایش داده شود.


استفاده از یک مرورگر دیگراگر نمی‌توانید از شر پاپ آپ‌ها در گوگل کروم رها شوید، می‌توانید به سراغ مرورگر های دیگر بروید. مرورگر‌های زیادی در پلی استور وجود دارند که با استفاده از آن‌ها این امکان را دارید که جلوی نمایش بسیاری از تبلیغات را بگیرید. مرورگر‌هایی نظیر Via Browser یا FOSS Browser هم سبک هستند و هم امکانات بی نظیری را در اختیارتان قرار خواهند داد.

جلوگیری از نمایش تبلیغات در اپلیکیشن‌هاجلوگیری از نمایش تبلیغات در مرورگر‌ها کار خیلی دشواری نیست چرا که خودشان به شما اجازه می‌دهند که در اکثر اوقات نمایش پاپ آپ‌ها را خاموش کنید. اما در اپلیکیشن‌ها باید چه کار کرد؟نمایش پاپ آپ در اپلیکیشنی خاص
اگر در حین استفاده از یک بازی یا اپلیکیشن تبلیغات تمام صفحه مشاهده می‌کنید، شاید بهتر باشد آن را با یک اپلیکیشن که هیچ تبلیغی نمایش نمی‌دهد جایگزین کنید.

. بسیاری از اپلیکیشن‌ها برای درآمد بیشتر به این شکل تبلیغات.....


کد خبر : 1262060  |  دیجیاتو

اخبار مرتبط

در خبرها

پربیننده ترین خبرها

آخرین عکسهای خبری