×
دوشنبه، ۱۱ فروردین ۱۳۹۹
۱۵ ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ ۰۰:۳۹

هت‌تریک دست‌انداز ...

به گزارش بورس نیوز، تغییرات حجم مبنا گویا برای کشیدن ترمز بازار سرمایه کافی نبوده و امشب سازمان بورس با یک دستورالعمل خلق الساعه دیگر، اهالی بازار سرمایه را غافلگیر کرد. دامنه نوسان بازار سرمایه به ۲ درصد کاهش یافت!
جهت بررسی تاثیر این دستورالعمل بر روند معاملات، خبرنگار بورس نیوز نظر چند تن از کارشناسان بازار سرمایه را جویا شده است.

حمید میرمعینی کارشناس بازار سرمایه ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ - ۰۰:۱۴ حمید میرمعینی کارشناس بازار سرمایه در گفتگو با بورس نیوز گفت: بنده با هر گونه محدودیت در کشف قیمت منصفانه و مبتنی بر تحلیل و کارشناسی مخالف هستم و اینگونه محدودیت ها در حد نوسان و حجم مبنا به رفتار توده وار که هیجانی و به دور از تحلیل است دامن می زند و در کارکردهای مهم بازار از جمله نقدشوندگی و کشف قیمت صحیح و کارشناسانه ، اخلال جدی ایجاد می کند حمید میرمعینی کارشناس بازار سرمایه ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ - ۰۰:۱۱ حمید میرمعینی کارشناس بازار سرمایه در گفت‌وگو با بورس‌نیوز اظهارکرد: بنده با هر گونه محدودیت در کشف قیمت منصفانه و مبتنی بر تحلیل و کارشناسی مخالف هستم و اینگونه محدودیت‌ها در حد نوسان و حجم مبنا به رفتار توده وار که هیجانی و به دور از تحلیل است دامن می‌زند و در کارکرد‌های مهم بازار از جمله نقدشوندگی و کشف قیمت صحیح و کارشناسانه، اخلال جدی ایجاد می‌کند بهروز زندی فر کارشناس بازار سرمایه ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۲۳:۴۵ بهروز زندی فر کارشناس بازار سرمایه به بورس نیوز گفت: در ایران هر چقدر مردم محدود تر بشوند و امکان خرید کمتر باشد ، جذابیت افزایش میابد و قطعا شاخص بازهم صعودی خواهد بود.

البته اینکه ما فعالین از تهدیدها فرصت می سازیم نه تنها توجیه ای بر عملکرد سازمان بورس نیست، بلکه از عدم اخذ نظرات کارشناسان و فعالان بازار سرمایه از سوی سازمان بورس، قبل از اخذ تصمیمات ناگهانی هفته های اخیر به شدت انتقاد داریم . .

.....


کد خبر : 1262261  |  بورس نیوز
در خبرها

پربیننده ترین خبرها

آخرین عکسهای خبری