×
سه‌شنبه، ۱۹ فروردین ۱۳۹۹
۲۴ ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ ۰۱:۲۲

آقای فتح‌الله‌زاده؛ یا عوض شو یا برو

آی اسپورت - شاید اگر یک جستجوی درست و دقیق انجام بدهیم، به این نتیجه برسیم که رکورد مصاحبه با رسانه‍‌ها در این روزها در اختیار علی فتح‌الله‌زاده قرار دارد! مدیرعامل جدید استقلال همان روزها هم که سمتی در این باشگاه نداشت سهم پررنگی در رسانه‌ها و اخبار داشت و حالا که مدیرعامل استقلال شده، دیگر تعداد مصاحبه‌هایش قابل شمردن نیست.

او مثل همیشه از حرف زدن استقبال می‌کند و با توجه به علاقه‌اش به حرف زدن، در همین مصاحبه‌ها کلی سوژه به دست رسانه‌ها و منتقدانش می‌دهد!از شوآف هم که دیگر نگوییم! او یک روز بعد از رسیدن به مدیرعاملی استقلال، به تیم‌های پایه باشگاه سر زده، دیروز با جمعی از پیشکسوتان باشگاه جلسه گذاشته و از ورزشگاه امام رضا که از سوی شهرداری تهران در اختیار این باشگاه قرار گرفته بازدید کرده است.

وعده‌های عجیب و غریبش هم در همین چند روز بیشتر از وعده‌های همه مدیران قبل از اوست! از احداث ورزشگاه 35 هزار نفری اختصاصی برای باشگاه و گرفتن یک جام در انتهای فصل بگیرید تا گرفتن ستاره سوم آسیایی و در نهایت «گل و بلبل تحویل دادن باشگاه» در پایان کارش! چند جمله بامزه هم گفته که اگر همین حالا به فضای مجازی سر بزنید می‌بینید چگونه سوژه شده و چه شوخی‌هایی با این جملات او می‌شود! خلاصه که فتح‌الله‌زاده امروز، همان فتح‌الله‌زاده 10 سال پیش و 20 سال پیش است، با همان خصوصیات! یعنی حتی یک تفاوت کوچک هم بین فتح‌الله‌زاده امروز و 20 سال پیش پیدا نمی‌کنید.

البته خیلی هم بد نیست که آدم از نظر اخلاقی و شخصیتی ثبات داشته باشد اما یک مشکل کوچک وجود دارد و آن این است که فوتبال امروز، فوتبال 10 سال پیش و 20 سال پیش نیست!اداره آن هم با روش‌های دو دهه قبل ممکن نیست. یعنی دیگر با ریش گرو گذاشتن و کدخدامنشی و دادن چک‌های شخصی به بازیکنان و وارد کردن ماشین و آپارتمان به قراردادهای آنها نمی‌شود باشگاه را مدیریت کرد.

از آن مهم‌تر این که کنفدراسیون فوتبال آسیا هم دیگر فریب سندسازی‌های باشگاه‌های ایرانی را نخواهد خورد و با من بمیرم و تو بمیری مجوز حرفه‌ای باشگاه‌ها را صادر نخواهد کرد. پس جناب فتح‌الله‌زاده یا باید روش کارش را عوض کند تا در استقلال موفق شود و یا باید برود و جایش را به فرد دیگری بدهد.

. شما راه دیگری هم سراغ دارید؟..


کد خبر : 1262313  |  آی اسپورت

کلید واژه ها

اخبار مرتبط

در خبرها

پربیننده ترین خبرها

آخرین عکسهای خبری