×
یکشنبه، ۱۷ فروردین ۱۳۹۹
۴۹ ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ ۰۱:۴۱

ضدعفونی کردن معابر عمومی شهرستان ماسال توسط سپاه قدس گیلان+ عکس

ضدعفونی کردن معابر عمومی شهرستان ماسال توسط سپاه قدس گیلان+ عکس
گندزدایی و ضدعفونی کردن معابر عمومی توسط گروه پدافند زیستی لشکر عملیاتی سپاه قدس گیلان صورت گرفت. به گزارش بهداشت نیوز: وحید پور حضرت عصر امروز در حاشیه بازدید از عملیات ضدعفونی کردن اماکن عمومی شهرستان اظهار کرد: حسب هماهنگی در حوزه ستاد پیشگیری باهدف پدافند زیستی در استان گیلان، گروه جنگ نوین لشکر ۱۶ سپاه قدس گندزدایی و ضدعفونی کردن شهرستان‌های غرب گیلان را آغاز کردند.

وی با اشاره به رعایت بهداشت فردی، بهداشت محیط و همچنین جلوگیری از تردد بی‌رویه شهروندان در اماکن عمومی و شهر بیان کرد: بنا بر تصمیم ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در شهرستان، گروه جنگ نوین لشکر ۱۶ سپاه قدس گیلان با مسؤولیت ضدعفونی کردن و گندزدایی اماکن پرتردد و همچنین اماکن مهم اعم از جایگاه‌های سوخت بنزین و CNG و بیمارستان را در دستور کار قرار دادند و در هر دو شهر ماسال و شاندرمن عملیات اجرایی آن انجام گرفت.

فرماندار شهرستان ماسال با تشکر از فرماندهی سپاه ناحیه و فرماندهی انتظامی شهرستان و شهرداری‌های ماسال و شاندرمن برای مشارکت در این امر تصریح کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا، ضدعفونی کردن معابر و اماکن عمومی شهرستان ماسال و بخش شاندرمن را در دستور کار قرار دادیم و با رعایت موازین بهداشتی و اجرای دستورالعملی که حوزه بهداشت و درمان در مقابله با این ویروس ناشناخته از طریق پیامک انبوه و یا رسانه‌های جمعی مرجع ارسال می‌شود از شیوع آن جلوگیری کنیم.

.به گفته پور حضرت، در روزهای آتی شهرداری‌های ماسال و شاندرمن به‌صورت روزانه مسؤولیت ضدعفونی کردن معابر و اماکن عمومی و همچنین بانک‌ها مسؤولیت ضدعفونی اماکن و دستگاه‌های خودپرداز را در دستور کار خود قرار دهند.
منبع: فارس ..


کد خبر : 1262354  |  بهداشت نیوز
در خبرها

پربیننده ترین خبرها

آخرین عکسهای خبری