×
جمعه، ۱۵ فروردین ۱۳۹۹
۷۵ ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ ۰۷:۰۹

۷ پرونده تخلف ماسک و دستکش در خراسان جنوبی تشکیل شد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از بیرجند، «علی تهوری» امروز (14 اسفند) به خبرنگاران رسانه های گروهی اظهار داشت: تاکنون 7 پرونده تخلف کالاهای بهداشتی مانند دستکش، ماسک و ماده ضدعفونی کننده در خراسان جنوبی تشکیل شده است که بیشتر این تخلفات مربوط به اختفا، گرانفروشی و امتناء از عرضه مواد بهداشتی است.

معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی افزود: این تعداد پرنده جهت رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارسال شده است. وی با بیان اینکه همچنین با همکاری سازمان اطلاعات سپاه خراسان جنوبی در یک اقدام مشترک 2 انبار اقلام بهداشتی کشف شده است، گفت: با فرد متخلف مطابق ضوابط قانونی برخورد خواهد شد.

معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان باین کرد: طی بازرسی از این دو انبار، 66 هزار و 100 عدد دستکش، 6 هزار و 190 عدد انواع ماسک و 36 بطری یک لیتری ضدعفونی کشف و ضبط شد. وی تصریح کرد: پس از شیوع ویروس کرونا در سطح کشور اقدامات نظارتی توسط دستگاه‌های ذیربط از جمله سازمان صمت در اولویت کاری قرار گرفت.

تهوری بیان کرد: طرح ضربتی نظارت بر کالاهای مورد نیاز برای مقابله با کرونا ویروس برای برخورد با سو استفاده کننده در خراسان جنوبی در حال اجرا است و تیم‌های بازرسی اداره صمت به صورت مستمر داروخانه‌ ها و مراکز عرضه اقلام بهداشت را بازدید می کنند. وی با بیان اینکه با محتکران برخورد شدیدی خواهد شد، گفت: اگر تخلفات از مصادیق مجرمانه باشد دادستان استان نیز ورود خواهد کرد.

. تهوری بیان کرد: مردم استان می توانند هر گونه گرانفروشی، اختفاء و امتناء از عرضه مواد بهداشتی را با سامانه 124 در میان بگذارند تا در اسرع وقت با متخلفان برخورد شود. ..


کد خبر : 1262581  |  شبستان
در خبرها

پربیننده ترین خبرها

آخرین عکسهای خبری