×
سه‌شنبه، ۱ مرداد ۱۳۹۸
۱۲ ۱۳۹۸/۱/۱۰ ۱۸:۳۰

قضاوت داور در نتیجه بازی هیچ گونه تاثیری نداشت/ مدیریت خورشیدی در نیمه دوم حاشیه‌ها را کم‌تر کرد

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، محسن قهرمانی، کارشناس داوری درباره دیدار پرسپولیس و استقلال در گفتگو با خبرنگار برنا، گفت: داور دیدار باعث این همه حواشی در نیمه نخست نبود بلکه این بازیکنان ایرانی هستند که بسیار وقیح شدند که برای هر قضاوت داور اعتراض می کنند.وی ادامه داد: معتقدم کمیته انضباطی باید بازیکنانی که بی جهت به قضاوت داوری اعتراض می کنند باید جریمه سنگین تری شوند.

در دربی های بزرگ بازیکنان دو تیم تسلیم قضاوت داوری هستند. اشتباهات داوری در همه بازی‌ها وجود دارد و در بزرگترین دیدارها هم داوران اشتباهی می کنند اما هرگز بازیکنان اعتراض نمی کنند.وی درباره پنالتی که داور دیدار به نفع استقلال گرفت، گفت: پنالتی به درستی اعلام شد. کامیابی نیا از بازیکنان بسیار خوب لیگ برتر ایران است اما تکل های این بازیکن همیشه بی احتیاط است و اگر در بیرون از محوطه جریمه انجام میداد خطا بود و اکنون که در داخل جریمه انجام داد به پنالتی منجر شد.

داور دیدار قضاوت بدی نداشت بلکه این بازیکنان بزرگ و نیمکت های دو تیم بودند که استرس و حاشیه را در بازی بیشتر کردند.قهرمانی درباره قضاوت خورشیدی در نیمه دوم دیدار استقلال و پرسپولیس، بیان کرد: نسبت به نیمه نخست خورشیدی قضاوت خوبی داشت و  با کارت های به موقع توانست مانع اعتراضات بی مورد بازیکنان دو تیم شود.

. مدیریت خوب خورشیدی در نیمه دوم باعث شد تا حاشیه ها از این دیدار دور شود. این داور قضاوت خوبی داشت و او می تواند در روزهای سخت به دپارتمان داوری کمک کند. قضاوت داور در نتیجه بازی هیچ گونه تاثیری نداشت. ..


کد خبر : 227570  |  خبرگزاری برنا

پربیننده ترین خبرها

آخرین عکسهای خبری