×
سه‌شنبه، ۴ تیر ۱۳۹۸
۱۰ ۱۳۹۸/۱/۲۷ ۱۱:۵۶

اولین خط خورده لیست شفر!‌

طارق همام بازیکن عراقی استقلال با توجه به قیمت ارز در کشور و دستمزد دلاری، یکی از گران‌ترین بازیکنان آبی‌پوشان بوده است. علاوه‌بر دستمزد دلاری، هزینه اقامت او در ایران باعث شده تا حضور این بازیکن برای باشگاه استقلال حسابی پرهزینه باشد و با توجه به کمرنگ شدن نقش او در تفکرات شفر، به نظر می‌رسد مدیران استقلال به دنبال اتمام همکاری با ستاره عراقی خود هستند.

طارق این فصل فقط 11بار در لیگ برتر برای آبی‌ها به میدان رفته و حاصل کار او در 753 دقیقه حضورش در میدان فقط یک گل و یک پاس گل بوده است. این عملکرد نه‌چندان خوب و درخشش پاتوسی و بازگشت شجاعیان باعث شده تا طارق در استقلال نیمکت‌نشین شود و مسلما پرداخت دستمزد دلاری برای یک بازیکن نیمکت‌نشین به هیچ‌عنوان قابل توجیه نیست.

البته جدایی احتمالی طارق فقط به مسائل فنی محدود نمی‌شود و این بازیکن در طول مدت زمان کوتاهی که در ایران بوده، نشان داده که پتانسیل تبدیل شدن به یک کرار جدید در فوتبال ایران را دارد. طارق در نیم فصل اول به دلیل مصدومیت به کشورش بازگشت اما بعدا مشخص شد در همان زمان در یک بازی نمادین برای تیم نیروی هوایی عراق به میدان رفته‌ و‌ بعد هم علیه مدیریت باشگاه استقلال مصاحبه کرد و حتی در مقطعی هم مسئولان استقلال از او بی‌خبر بودند تا کلکسیون حواشی این بازیکن عراقی تکمیل شود.

غیبت طارق در بازی‌های اخیر در لیگ و حضور 17‌دقیقه‌ای او در 3 بازی آسیایی استقلال نشان می‌دهد که شفر دیگر تمایلی به استفاده از این بازیکن ندارد و در پایان فصل احتمالا یکی از خط خورده‌های لیست سرمربی آلمانی آبی‌ها خواهد بود./ آخرین خبر--- کلمات کلیدی اولین خط خورده لیست شفر!‌ .

..


کد خبر : 282689  |  شبکه ایران