×
سه‌شنبه، ۱ مرداد ۱۳۹۸
۱۱ ۱۳۹۸/۱/۲۷ ۱۲:۰۸

سوت‌های خوش‌یمن خورشیدی برای پرسپولیس

آی اسپورت - اشکان خورشیدی برای دومین بار است که در این فصل برای پرسپولیس سوت می‌زند. قضاوت اول او برای پرسپولیسی‌ها خوش‌یمن بود و سرخپوشان شهرآورد پایتخت را با یک گل از استقلال بردند. البته که پرسپولیسی‌ها به قضاوت خورشیدی اعتراض داشتند و معتقد بودند پنالتی‌ای که او در این بازی به ضرر این تیم گرفت، درست نبوده است.

در همان بازی بود که بیرانوند و خلیل‌زاده با خورشیدی مجادله لفظی کردند و بیرانوند او را به خدا واگذار کرد. سرخ‌ها مدعی شدند اکبریان داور پشت دروازه آن صحنه را پنالتی ندانسته و خورشیدی خودش پنالتی را گرفته، هر چند سوت او در نهایت خوش‌یمن بود و پرسپولیس بازی را برد.حالا خورشیدی یک بار دیگر قضاوت یک بازی حساس پرسپولیس را برعهده گرفته است.

جالب اینکه خورشیدی در ادوار لیگ برتر ۱۱ بار برای پرسپولیس سوت زده که سرخ‌ها تنها در یک بازی بازنده شده‌اند و در ۱۰ بازی دیگر موفق به کسب امتیاز شده‌اند. تنها باخت پرسپولیس با سوت خورشیدی مقابل سایپا در لیگ هفدهم بود. خورشیدی همچنین تاکنون یک بار جدال پرسپولیس با ذوب‌آهن را سوت زده که این بازی با تساوی ۲-۲ به پایان رسیده است.

در ادامه مروری داریم بر همه قضاوت‌های خورشیدی برای پرسپولیس:لیگ پانزدهم: پرسپولیس یک- استقلال اهواز صفرلیگ پانزدهم: سیاه‌جامگان مشهد یک- پرسپولیس ۲لیگ پانزدهم: ذوب‌آهن اصفهان ۲- پرسپولیس ۲لیگ پانزدهم: صبای قم صفر- پرسپولیس ۲لیگ پانزدهم: گسترش فولاد تبریز ۲- پرسپولیس ۴لیگ شانزدهم: تراکتورسازی تبریز صفر- پرسپولیس صفرلیگ شانزدهم: پیکان صفر- پرسپولیس صفرلیگ هفدهم: پرسپولیس یک- سایپا ۲لیگ هفدهم: پارس جنوبی جم صفر- پرسپولیس یکلیگ هفدهم: سپاهان اصفهان ۲- پرسپولیس ۲لیگ هجدهم: پرسپولیس یک- استقلال صفر  خبر ورزشی .

..


کد خبر : 282796  |  آی اسپورت

پربیننده ترین خبرها

آخرین عکسهای خبری