×
سه‌شنبه، ۱ مرداد ۱۳۹۸
۶ ۱۳۹۸/۲/۲۷ ۰۰:۲۸

حیدری: استقلال غول آسیا است و با قدرت برمی گردد

حیدری در نشست خبری بعد از بازی با سپیدرود درباره خداحافظی اش، اظهار داشت: خیلی خوشحالم که در این ماه مبارک چنین اتفاقی افتاد و تصمیم گرفتم که از فوتبال خداحافظی کنم. خیلی به این مساله فکر می کردم و واقعا برایم دشوار بود.بازیکن تیم فوتبال استقلال ادامه داد: تصمیم بزرگ را باید می گرفتم. اکنون که اینجا نشستم حس عجیبی دارم و نمی دانم از کجا شروع کنم.

سال 80 بود که در 16 سالگی این افتخار نصیب من شد و به باشگاه بزرگ استقلال آمدم.وی ادامه داد: مربیان زیادی بودند که به من کمک کردند تا رشد کنم و از استقلال به همه جا رسیدم. برای سربازی به تیم ابومسلم رفتم و ای کاش شرایطی بود که آن مدت هم برای استقلال بازی می کردم. حیدری افزود: روزی آرزو می کردم در تیم بزرگسالان استقلال بازی کنم که نصیبم شد و در کنار استقلال توانستم به تیم ملی برسم.

در کنار استقلال توانستم به خیلی از افتخارات دست پیدا کنم و حضور در جام جهانی، جام ملت های آسیا و افتخارات دیگری که برایم شروع شد.بازیکن تیم فوتبال استقلال بیان کرد: امروز نشان دادم که می خواهم در اوج تمام کنم و آنقدر انگیزه داشتم که یاد جوانی هایم افتادم. آرزویم این بود که با پیراهن استقلال از فوتبال خداحافظی کنم و امروز این افتخار نصیبم شد.

بازیکن تیم استقلال که امروز از فوتبال خداحافظی کرد گفت: هواداران بازهم من را شرمنده کردند و سنگ تمام گذاشتند. شاید این فرصت دیگر برایم ایجاد نمی شد که بتوانم با این پیراهن مقدس خداحافظی کنم.حیدری با تشکر از رئیس فدراسیون فوتبال، تصریح کرد: «مهدی تاج» در صفحه مجازی خود نوشته بود که وقتی خسرو مصدوم می شد، کی روش دغدغه داشت که چه کسی به جای او وارد زمین می شود.

از همه تشکر می کنم و امیدوارم بتوانم لطفشان را جبران کنم.وی همچنین تاکید کرد: دوست داشتم خداحافظی با شکوهی داشته باشم و می توانست با قهرمانی باشد که نشد. اتفاق های هفته گذشته را دیدید و به هر حال استقلال همیشه مظلوم بوده و خواهد بود، اما مطمئن هستم استقلال بلند می شود و کسی نمی تواند به آن آسیب برساند.

استقلال غول آسیا است و سال آینده با بازیکنان خوبی که دارد و با هدایت فرهاد مجیدی، موفق می شود. امیدوارم مجیدی بتواند مثل بازیگری اش که هواداران را خوشحال کرده در مربیگری هم موفق باشد. وی ادامه داد: دوست داشتم در یک موقعیت خوب و برابر هوادران خداحافظی کنم. جلوی هواداران اشک ریختم چون دیگر در زمین بازی آنها نمی بینم، اما نه من و نه هواداران، استقلال را تنها نمی گذارند و من قول می دهم که جلوی هر کسی که بخواهد جلوی استقلال را بگیرد می ایستم و نمی گذارم حق استقلال ضایع شود.

. حیدری گفت: هیچوقت حاشیه نداشتم و همیشه پشت تیمم بودم. پیراهن استقلال ارزش زیادی دارد و تن هر کسی نمی رود و بازیکنان باید قدر لباس استقلال را بدانند.بعد از صحبت های خسرو حیدری، خبرنگاران او را تشویق کردند. ورزشی**9219**3783** ..


کد خبر : 477453  |  ایرنا

پربیننده ترین خبرها

آخرین عکسهای خبری