×
دوشنبه، ۲۷ خرداد ۱۳۹۸
۷ ۱۳۹۸/۲/۳۱ ۱۳:۴۰

استعفای مدیر اجرایی جشنواره موسیقی فجر

به گزارش خبرگزاری فارس، شهرام صارمی مدیر اجرایی سی‌وپنجمین جشنواره موسیقی فجر با انتشار نامه‌ای سرگشاده خبر از استعفای خود داد و نوشت: هنوز چند روزی از آخرین جلسه مذاکره جناب آقای ترابی با اینجانب در خصوص پذیرفتن مدیریت اجرایی سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر نگذشته است. پیشنهادی که علیرغم میل قلبی اینجانب پس از یک جلسه طولانی و ارائه دلایل، توضیحات و لطف همیشگی ایشان با اشتیاق از طرف اینجانب پذیرفته شد.

وی در بخش دیگری از نامه خود درباره استعفای ترابی آورده است: استعفای ایشان در رابطه مستقیم با حواشی و مشکلات تحمیلی به دفتر موسیقی انجام شد که آخرین مورد آن دریافت مبلغ ۱۰ درصد از مبلغ کل ظرفیت سالن‌های کنسرت برای هر اجرا و واریز به خزانه بود. این هنرمند عرصه موسیقی در ادامه نوشته: اسباب تأسف است که به جای بازنگری و اصلاح قانونی نادرست و غیرمنطقی، شرایط کاری برای مدیری صادق، لایق و کاردان به گونه‌ای پیش برود که وادار به استعفا شود و عجیب اینکه به جای حل و فصل موضوع با این استعفا موافقت شود.

صارمی در پایان ضمن عرض تبریک به محمد الهیاری، برای او موفقیت و بهروزی را در جایگاه جدیدش آرزو کرده است.  به گزارش فارس، محمد اللهیاری فومنی که پیش‌تر مدیر کل دفتر آموزش و توسعه فعالیت‌های فرهنگی و هنری معاونت هنری بود، با حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شب گذشته به عنوان مدیرکل جدید دفتر موسیقی این وزارتخانه حکم گرفت.

. انتهای پیام/ ..


کد خبر : 504672  |  خبرگزاری فارس

اخبار مرتبط