×
سه‌شنبه، ۱ مرداد ۱۳۹۸
۱۹ ۱۳۹۸/۲/۳۱ ۱۴:۳۴

واکنش دبیرکل فدراسیون فوتبال به شایعه بیماری خونی ویلموتس: تست می‌گیریم!

به گزارش ستاره ها به نقل از ایسنا، ابراهیم شکوری درباره روند مذاکره با مارک ویلموتس و عقد قرارداد با این مربی برای هدایت تیم ملی ایران گفت: در مراحل پایانی قرارداد هستیم. امیدوارم طی روزهای آتی قرارداد نهایی شود و حامل خبرهای خوبی باشیم.نقاط ضعف و قوت سرمربی و کادرفنی سابق را بررسی کردیماو در برنامه تلویزیونی "صبح بخیر" درباره سفر مسئولان فدراسیون به بلژیک گفت: چندین ماه است که درگیر قرارداد هستیم.

جا دارد از کی‌روش به خاطر هشت سال حضور در تیم ملی ایران و به دست آوردن موفقیت‌های گوناگون تشکر کنیم. ما فرآیندی را با هدف انتخاب یک سرمربی خوب و مناسب شروع کردیم. اولین کار بررسی نقاط ضعف و قوت مربی و کادرفنی قبلی و بررسی فرصت‌ها و تهدیدها بود.سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال با بیان اینکه در انتخاب مربی به خواسته مردم هم توجه شده است، یادآور شد: با توجه به اینکه در فضای مجازی هستیم، بازخورد نظرات مردم مشخص بود.

خواسته آنان را رصد کردیم و کنار هم قراردادیم و یکسری شاخصه‌ها را هم در نظر گرفتیم.مردم خواستار فوتبال هجومی بودنداو در واکنش به این سوال که آیا احساس کردند مردم خواستار جدایی کی‌روش از تیم ملی هستند، گفت: مردم به دنبال یک سبک جدید بودند. تیم ملی از نظر ساختار دفاعی خیلی خوب بود اما چیزی که از نظرات مردم فهمیدیم این بود که مردم از نتایجمان در جام جهانی راضی بودند اما مردم دوست داشتند تیم ملی هجومی بازی کند.

شکوری ادامه داد: مهارت‌های فردی، مدیریتی، روان شناختی، ارتباطی و فاسفه مربیگری و دوران بازیگری مربیان را در نظر گرفتیم و با این معیارها سراغ مربیان رفتیم. با توجه به شرایط سخت اقتصادی و مسائل مختلف با مربیان متعددی مذاکره کردیم.حضور زیدان در ایران محال استاو درباره مذاکره با زیدان و مورینیو برای هدایت تیم ملی که توسط مازیار ناظمی مدیر اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان منتشر شده است، اظهار کرد: اگر منطقی، فنی و ورزشی فکر کنیم، زیدان رقم مشخصی دارد.

با رقم دریاقتی او محال است او را به ایران بیاوریم. یکسری صحبت‌ها شد ولی منطقی نبود. آقای ناظمی نظر شخصی خودش را گفت.سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال درباره مبلغ قرارداد زیدان برای یک فصل گفت: رقم قرارداد زیدان در رئال مادرید ۲۶ میلیون دلار است. این رقم تقریبی است. مربیان در این سطح، بهترین‌های دنیا هستند و رقم مشخصی دارند.

اگر از نظر مالی هم در شرایط مساعدی بودیم، پرداخت چنین مبلغی به زیدان منطقی نبود.شکوری درباره محل توافق و اختلاف با مارک ویلموتس در عقد قرارداد اظهار کرد: نکات مهم مبلغ قرارداد، مدت و شرایط حضور او در ایران است. ما روی بندهای قرارداد کار می‌کنیم. حضور او در تیم ملی ایران هنوز نهایی نشده و قراردادی نبسته‌ایم.

تیم مذاکره کننده با او و دستیارانش رایزنی می‌کند.وی درباره مبلغ پیشنهادی به مارک ویلموتس نیز تاکید کرد: یکی از مفاد قرارداد، محرمانه بودن است. اگر او رضایت داشت، مبلغ را اعلام می‌کنیم.ابتلای ویلموتس به بیماری خونی؟ از او تست می‌گیریماو درباره خبری منتشره شده در برخی از مطبوعات مبنی بیماری خونی ویلموتس و امکان حضور مقطعی او در ایران به همین دلیل گفت: این قضیه را برای اولین بار می‌شنوم اما متاسفانه هر کسی هر خبری را منتشر می‌کند.

. فکر نمی‌کنم چنین چیزی باشد. قبل از قرارداد یکسری تست‌ها از او گرفته می‌شود. هر مربی که وارد ایران می‌شود تست‌هایی را می‌دهد.سرپرست دبیرکلی فدراسیون.....


کد خبر : 505041  |  ستاره ها

پربیننده ترین خبرها

آخرین عکسهای خبری