×
دوشنبه، ۲۷ خرداد ۱۳۹۸
۳ ۱۳۹۸/۲/۳۱ ۲۱:۲۸

خبرهای کوتاه رادیو و تلویزیون| روایتگری هابیل روانه آنتن سیما شد/ روایت "بهروز رضوی" از آزادسازی خرمشهر

- اخبار فرهنگی - به گزارش خبرگزاری تسنیم، امروز رویدادهای مختلفی روی آنتن رادیو و تلویزیون می‌آید که در این بسته خبری مروری بر آن‌ها داریم:فصل امتحان در شبکه امیدیکی از مهمترین نگرانی‌های دانش‌آموزان مربوط به ایام امتحانات است و در این میان دانش‌آموزان مناطق سیل زده  کشورمان به دلیل عقب افتادگی تحصیلی نگرانی بیشتری دارند.

سعید شهبازی تهیه کننده و مجری برنامه« فصل امتحان»  گفت: با توجه به تعطیلی کلاس های درس دانش آموزان مناطق سیل زده ، شبکه امید با همکاری و مشارکت داوطلبانه و رایگان دبیران مجرب و تنها به نیت کمک به این دانش آموزان و بدون هیچ گونه تبلیغ برای بسته های آموزشی موسسات مختلف، برنامه فصل امتحان  ویژه دوره دوم متوسطه در رشته های ریاضی وفیزیک،علوم تجربی و علوم انسانی را تا پایان امتحانات نهایی هر شب از ساعت 24 تا 3 بامداد روی آنتن می برد و به  آموزش دروس ریاضی، فیزیک، شیمی، هندسه، عربی، ادبیات و.

.. پرداخته و به  سوالات  نهایی و کنکور دانش آموزان پاسخ می دهد. بازپخش این برنامه روز بعد ساعت 10 تا 13 خواهد بود.روایت "بهروز رضوی" از آزادسازی خرمشهر  "بهروز رضوی" در ویژه برنامه آزادسازی خرمشهر از رادیو تهران عملیات بیت المقدس را روایت می کند. ویژه برنامه آزادسازی خرمشهر «از خرمشهر به گوشم» کاری از  گروه تهران و رویدادهای شبکه رادیویی تهران که جمعه به مناسبت سوم خرداد، سالروز فتح خرمشهر در عملیات بیت‌المقدس و روز مقاومت و ایثار و پیروزی روی آنتن می‌رود.

بهروز رضوی در سی و هفتمین سالروز آزادسازی خرمشهر  به روایت  شهر لاله‌های خونین و آزادسازی خونین شهر می‌پردازد و عملیات بیت‌المقدس را تشریح می‌کند. علاوه بر این؛ در بخش دیگری از برنامه فتح خرمشهر و عملیات بیت المقدس از زبان بیسیم چی ها روایت خواهد شد. فرماندهان و رزمندگان عملیات بیت المقدس از زاویه نگاه بیسیم‌چی‌ها معرفی می‌شوند.

گفتگو با فرماندهان دفاع مقدس درباره حماسه سوم خرداد و آزادسازی خرمشهر،  پخش سکانس هایی از فیلم‌های دفاع مقدس که درباره فتح خرمشهر ساخته شده‌اند. استفاده از روایتی مستند از صداهای به جا مانده از فرماندهان و... از دیگر بخش‌های این ویژه برنامه است. حسین پورحسن، بیسیم چی شهید حسن باقری و سردار بنی احمدی، بیسیم چی شهید همت از مهمانان حضوری برنامه خواهند بود.

ویژه برنامه آزادسازی خرمشهر به تهیه کنندگی آرزو مددی، نویسندگی فاطمه باقری و روایت غزاله کفاش طلب جمعه سوم خرداد، از ساعت 17 تا 18 روی آنتن رادیو تهران موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز یا موج ای. ام ردیف 1332 می رود.دو مهمان ویژه در چهاردهمین «ماه نشان» افقبرنامه تلویزیونی «ماه نشان» با حضور رئیس سازمان حرم مطهر رضوی و یکی از خیّرین اجتماعی، سه شنبه شب از شبکه افق پخش می‌شود.

ویژه برنامه تلویزیونی «ماه نشان» به مناسبت ماه مبارک رمضان هر روز به صورت زنده و از مشهد مقدس روی آنتن شبکه افق می رود. در چهاردهمین قسمت این برنامه و در بخش نخست، حبیبیان رئیس سازمان حرم مطهر رضوی و سرپرست حراست حرم حضور می‌یابد. بخش دوم برنامه هم با حضور علی اکبر انتطار یزدی معروف به حاج میرزا روی آنتن می‌رود.

. او یکی از هنرمندان کاشی کار حرم مطهر بوده و حالا بعد از سال ها، فعالیت های اجتماعی خیریه هم دارد. حاج میرزا بخشی.....


کد خبر : 507279  |  تسنیم

پربیننده ترین خبرها

آخرین عکسهای خبری