×
سه‌شنبه، ۱ مرداد ۱۳۹۸
۶ ۱۳۹۸/۴/۴ ۱۲:۴۴

مطهری: شهرخودرو توانایی موفقیت در آسیا را دارد/با گل‌محمدی در پرسپولیس همبازی بودم

حمید مطهری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص حضورش در تیم شهرخودرو و همکاری با یحیی گل‌محمدی در این تیم گفت:‌ بعد از اینکه کار ما با باشگاه نساجی به پایان رسید، چند پیشنهاد به من شد اما پس از تماس آقای گل‌محمدی در نهایت تصمیم گرفتم که به تیم شهرخودرو ملحق شوم.

قلباً دوست داشتم که در این تیم و با آقای گل‌محمدی همکاری کنم و خوشحالم که این اتفاق رخ داد. پیش از این هم با داود فنایی همکار بودم و آنها به من لطف داشتند که چنین پیشنهادی به من دادند. من هم با جان و دل این مسئله را پذیرفتم و خوشحالم که در فصل آینده در این تیم حضور خواهم داشت.  وی در پاسخ به این سؤال که چه زمان به تمرینات شهرخودرو اضافه می‌شود، افزود: می‌دانید که این روزها در کلاس‌های پیشرفته مربی‌گری فوتبال حضور دارم و هر روز از 7 صبح تا 7 شب درگیر این کلاس‌ها هستیم، اما با آقای گل‌محمدی هماهنگ کردم و قرار است بعد از پایان این کلاس‌ها و هفته آینده به تمرینات این تیم در مشهد اضافه شوم.

  مربی جدید تیم شهرخودرو درباره اینکه چه شد بعد از 5 سال از کادر فنی مجید جلالی جدا شد، افزود:‌ می‌دانید که من در 5 سال اخیر با آقای جلالی همکاری خیلی خوبی داشتم، اما او امسال جایی مشغول نبود. من الفبای مربی‌گری را در کنار آقای جلالی یاد گرفتم و او همیشه حمایت‌های خیلی خوبی از من می‌کرد. من هم همیشه با او صادقانه کار کردم و نسبت به آقای جلالی متعهد و وفادار بودم.

خود آقای جلالی به من گفت من امسال در تیمی نیستم و تو جوانی و باید کار کنی تا تجربه کسب کنی. من بعد از مشورت با آقای جلالی به پیشنهاد شهرخودرو پاسخ دادم و خود آقای جلالی از این تیم و آقای گل‌محمدی تعریف و تمجید زیادی کرد.الان هم خیلی خوشحال هستم که به مشهد می‌روم و کار کردن در این شهر که امام رضا (ع) را در خود دارد، یک توفیق می‌خواهد.

من در پرسپولیس با‌ آقای گل‌محمدی همبازی بودم و در صبا هم به عنوان دستیار او کار می‌کردم و کاملاً از روحیات و اخلاق هم شناخت داریم. امیدوارم که بتوانم به او و تیم شهرخودرو کمک کنم و عملکرد خوبی داشته باشیم.  مطهری درباره وضعیت شهرخودرو تصریح کرد: نه اینکه الان به این تیم پیوستم بلکه من حتی سال گذشته هم در مصاحبه‌هایی از مدل فوتبال بازی کردن این تیم حمایت کردم و مصاحبه‌های من موجود است که بارها گفته بودم این تیم پدیده لیگ است چرا که مدل فوتبالی که ارائه می‌داد، بسیار خوب بود.

حالا هم امیدوارم که با حمایت‌های مالک باشگاه و زحمات کادر فنی و همچنین بازیکنان بتوانیم عملکرد خوبی داشته باشیم و نتایج خوبی هم بگیریم. من در جلسه‌ای که با آقای حمیداوی داشتم واقعاً از نگاه کارشناسانه او لذت بردم و خیلی زود به توافق رسیدیم. مربی جدید تیم شهرخودرو در پاسخ به این سؤال که این تیم در فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا می‌تواند عملکرد خوبی داشته باشد،‌ افزود: قطعاً این تیم توانایی موفقیت و حتی صعود به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا را دارد.

در رأس این تیم آقای حمیداوی و آقای گل‌محمدی هستند و مطمئناً با تلاش بازیکنان می‌توانیم به موفقیت‌های خوبی برسیم.  باید دست به دست هم داد تا نتایج خوبی گرفت. تیم شهرخودرو پتانسیل خیلی خوبی دارد و همه تلاش ما این است که مردم مشهد را خوشحال کنیم.شهرخودرو فصل گذشته هم تیم خیلی خوبی بود و باید تلاش کنیم تا از این هم بهتر شویم.

.  انتهای پیام/ ..


کد خبر : 661100  |  خبرگزاری فارس

پربیننده ترین خبرها

آخرین عکسهای خبری