×
شنبه، ۲۹ تیر ۱۳۹۸
۷ ۱۳۹۸/۴/۴ ۱۳:۵۷

ساخت هنرهای سنتی به روشی جدید

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ کارگاه آموزشی بتن اکسپوز به همت مرکز معماری اسلامی طی دوره‌ای ۲۰ ساعته برگزاری می‌شود. این دوره ۵ جلسه‌ای به مدرسی حمید مهرانی فرجاد به تکنولوژی و تکنیک‌های ساخت و اجرای بتن اکسپوز (تئوری و عملی)، ساخت قطعات بتنی دکوراتیو در قالب گروهی و انفرادی و آموزش و ساخت بتن‌های مورد استفاده در بتن اکسپوز طراحی گلدان پرداخته می‌شود.

مرکز معماری اسلامی به دنبال کشف فرصت‌های جدید و تلفیقی صحیح و کاربردی از معماری سنتی ایران با مصالح روز دنیا این کارگاه آموزشی را در ۱۳ مردادماه سال جاری برگزار خواهد کرد.استفاده از متریال متفاوتی چون بتن در دکوراسیون منزل می‌تواند تفاوتی چشم گیر در تزیینات خانه ایجاد کند. مزیت استفاده از این نوع متریال در ساخت گلدان، مقاومت در برابر رطوبت، عمر طولانی و جذب همیشگی رطوبت و آب است.

آنچه طراحی این گلدان‌ها را مورد توجه قرار داده، ظرافت به کار رفته در قالب گیری آن ها و همچنین تضاد میان طرح‌های ظریف و خلاقانه با متریال سخت و سازه‌ای بتن است. که با توجه به کارگاه‌های دوره گذشته مرکز معماری اسلامی با عنوان‌های آموزش مقرنس، هنر گچبری، تذهیب و ... حالا هنرجویان این مرکز می‌توانند تکنیک‌های نام برده را به صورت عملی و به جدیدترین روش روز آموزش بینند و اجرا کنند.

.علاقه‌مندان می‌توانند برای برای ثبت‌نام می‌توانند به آدرس اینترنتی http://www.maktabemehr.ir/ و برای کسب اطلاعات بیشتر به ادمین مرکز معماری اسلامی به آدرس @irac_admin مراجعه نمایند. ..


کد خبر : 661490  |  خبرگزاری برنا