×
دوشنبه، ۱۸ آذر ۱۳۹۸
۱۷ ۱۳۹۸/۵/۲۳ ۰۱:۰۵

حذف پیراهن نیمار در پاری‌سن‌ژرمن؛ انتقال به رئال یا بارسا؟

قهرمان لیگ یک فرانسه فروش پیراهن ستاره برزیلی و شماره ۱۰ خود را متوقف کرد تا مشخص شود نیمار قطعا در همین تابستان پاریس را ترک می کند. باشگاه پاری‌سن‌ژرمن که این روز‌ها در حال مذاکره با مشتریان نیمار برای فروش این مهاجم برزیلی است، فروش پیراهن این بازیکن ۲۶ ساله را متوقف کرد و به این ترتیب خروج او از پارک دو پرنس بسیار محتمل‌تر از قبل به نظر می‌رسد.

ژوائو انریکه مارکس، خبرنگار شبکه یو‌او‌ال اسپورته برزیل، فیلمی از فروشگاه باشگاه پاری‌سن‌ژرمن در پایتخت فرانسه منتشر کرده که در آن به زحمت رد و نشانی از پیراهن نیمار دیده می‌شود. در حقیقت تنها بخشی از این فروشگاه که نشانی از نیمار دیده می‌شود، قسمتی است که به فروش کفش اختصاص دارد نه پیراهن.پس از موضع‌گیری هواداران پاری‌سن‌ژرمن علیه نیمار با سر دادن شعار‌های توهین‌آمیز در مورد او در بازی تیم‌شان مقابل تیم «نیم» در هفته نخست لوشامپیونه، خارج شدن پیراهن این بازیکن برزیلی از ویترین باشگاه نیز نشان می‌دهد که قهرمان فرانسه عملاً تمایلی به نگه داشتن ستاره سابق بارسلونا ندارد و جدایی او بعد از دو سال از ورودش به PSG قریب‌الوقوع خواهد بود.

.بارسلونا و رئال مادرید که از آن‌ها به عنوان مشتریان اصلی نیمار یاد می‌شود، تا روز دوم دسپتامبر برای خرید او مهلت دارند. هیچ تیم دیگری فعلا آکادگی خود برای خرید این فوق ستاره را رسمی نکرده است..


کد خبر : 782269  |  چند ثانیه

پربیننده ترین خبرها

آخرین عکسهای خبری