×
دوشنبه، ۱ مهر ۱۳۹۸
۲۴ ۱۳۹۸/۵/۲۷ ۰۸:۰۴

هر کسی چوب لای چرخ فعالیت واحد‌های تولیدی می‌گذارد خائن است

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری شبستان، «سیدمحمدرضا مرتضوی» شب گذشته (شنبه 26 مرداد) در برنامه تیتر امشب شبکه خبر سیما درباره وضعیت کنونی واحدهای تولیدی و مشکلات پیش روی آنها گفت: هر کس در هر مقامی چوب لای چرخ فعالیت واحد‌های تولیدی کوچک و متوسط می‌گذارد در این شرایط اقتصادی کشور، خائن است.

دبیرکل خانه صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه تولید فعالیتی مستمر است که باید با ساخت و توسعه همراه باشد، گفت: وقتی در اقتصاد کلان کشور تلاطمی ایجاد می‌شود واحد‌های تولیدی کوچک و متوسط آسیب می‌بینند و باید به این امر توجه کرد و از آن‌ها حمایت کرد و کمک کرد تا تعطیل نشوند. وی ادامه داد: تا کوچکترین مشکلی مثلا در پرداخت مالیات یا حق بیمه پیش می‌آید نباید نام واحد تولیدی را برد در لیست سیاه و یا حساب‌های آن را بست، اصل باید این باشد که هیچ واحد تولیدی تعطیل نشود.

. دبیرکل خانه صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر اینکه نباید به دلایل غیر موجه واحد‌های تولیدی را با مشکل مواجه کرد یا آن را به تعطیلی کشاند، خاطر نشان کرد: باید شناخت درستی از حوزه تولید داشته باشیم و اهمیت آن را بدانیم و اگر مدیر یا مدیرکلی تمکین نکرد باید او را برکنار کرد./ ..


کد خبر : 805163  |  شبستان

اخبار مرتبط