×
دوشنبه، ۱ مهر ۱۳۹۸
۲۳ ۱۳۹۸/۵/۳۱ ۱۶:۴۱

اطلاعیه فدراسیون فوتبال در آستانه آغاز لیگ نوزدهم

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، با توجه به مباحث تاکید شده در هفته های اخیر و تصریح بر ضرورت رعایت کدهای انضباطی و اخلاقی فیفا و آیین نامه های انضباطی در برگزاری مسابقات و مطابق اعلام قبلی،ستاد ویژه ای در حوزه انضباطی و اخلاق و سایر ارکان قضایی فدراسیون کلیه امور مرتبط را از امروز به صورت برخط و آنلاین رصد خواهد کرد.

کدهای مطروحه در باب رعایت احترام مسولان برگزاری مسابقه(شامل داور، کادر فنی، بازیکنان تیم حریف، عوامل اجرای مسابقه)، هواداران و تماشاگران، مسولان ورزشی و... خواهد بود و با توجه به تاکیدات قبلی در صورت عدم رعایت در کوتاه ترین زمان ممکن با برخورد قانونی روبرو خواهد شد.بر این اساس، اتفاقات قبل، حین و پس از مسابقه به دقت رصد خواهد شد و مقامات برگزاری و ناظران نامحسوس در اولین فرصت گزارش مربوطه را به ارکان قضایی اطلاع خواهند داد.

.با توجه به اقدامات مثبت و هزینه بر صورت گرفته در ورزشگاه‌های کشور و تلاش های باشگاه‌ها در حوزه های فرهنگی و برپایی نشست های متعدد در این باره انتظار جامعه فوتبال این خواهد بود که در فصل جدید شاهد اتفاقات مثبتی در حوزه های انضباطی باشیم. ..


کد خبر : 819738  |  ایلنا