×
دوشنبه، ۱ مهر ۱۳۹۸
۱۸ ۱۳۹۸/۵/۳۱ ۱۸:۰۰

توضیحات درباره چگونگی تهیه بلیت برای حضور در ورزشگاه آزادی/ فروش 7 هزار بلیت بازی پرسپولیس - پارس جنوبی

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم، علی اصغر انتظار خیر، مدیر پروژه گیت‌های الکترونیک ورزشگاه آزادی درباره نحوه بلیت فروشی در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: از زمانی که سایت فروش باز شد، 3 میلیون نفر مراجعه کننده داشته‌ایم. از لحظه‌ای که یک نفر پذیرش می‌شود و صندلی انتخاب می‌کند آن صندلی رزرو شده و به رنگ زرد در می‌آید.

زمان خرید 15 دقیقه در نظر گرفته شده است که در آینده این زمان کم می‌شود تا هر صندلی کمتر در نوبت رزرو باقی بماند.وی افزود: در حال حاضر 13 هزار ثبت‌نام داشته‌ایم. 7 هزار صندلی پر شده است و 19 هزار صندلی دیگر خالی است که در مورد بسیاری از آنها عملیات خرید بلیت جریان دارد. سکوی مربوط به تیم میهمان در سایت فروش به رنگ سبز مشخص شده است.

همچنین یکی از گلایه‌های‌های هموطنان این است که خرید بلیت را انجام داده‌اند، اما پیامی نگرفته‌اند و نگران هستند. البته وقتی عملیات بانکی انجام می‌شود شبکه شاپرک باید پایان خرید را اعلام کند. همچنین قصد داریم خط ارتباطی خاصی را از بازی بعد ایجاد کنیم که پیامک خرید ارسال شود.انتظار خیر اضافه کرد: از این ناحیه هم‌اکنون نیز مشکل خاصی وجود ندارد و عزیزانی که اقدام به خرید بلیت کرده‌اند، می‌توانند با مراجعه به پروفایل خود در سایت فروش بلیت، بلیت‌های خریداری شده را ملاحظه کنند.

همچنین یادآوری می‌کنیم بر خلاف بلیت فروشی‌های قبلی، این طور نیست که پرینت صادر شود. فرایند ارائه بلیت کاملاً الکترونیک است و تماشاگران پس از اطمینان از صحت خرید از طریق پروفایل خود، باید با کارت ملی در ورزشگاه حضور پیدا کنند.به گزارش تسنیم دیدار پرسپولیس - پارس جنوبی ساعت 19:10 امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

.روابط عمومی ورزشگاه آزادی اعلام کرد: خرید بلیت بازی‌های پرسپولیس فقط از طریق یک سایتاعلام زمان، نحوه خرید و قیمت بلیت بازی پرسپولیس - پارس‌جنوبی انتهای پیام/..


کد خبر : 819917  |  تسنیم