×
شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۸
۱۸ ۱۳۹۸/۶/۲۰ ۰۹:۴۶

سرقت در اوج عشق کورکورانه به زن پولدار

پسر جوان که عاشق یک زن مطلقه شده بود، پای در مسیر اشتباهی گذاشت و روانه زندان شد. این پسر عاشق پیشه ، برای رسیدن به رویای زندگی با زن پولدار دست به سرقت های سریالی زد و خیلی زود دستگیر شد.آشناییسال ۹۶ پسر جوانی به نام سیامک که با خودروی پراید در حال مسافرکشی بود، یک زن را سوار خودرویش کرد.سیامک ۲۳ ساله در همان نگاه اول دلباخته زن ۳۵ ساله شد و پس از گذشت لحظاتی برای آشنا شدن با او سر صحبت را باز کرد.

 زن جوان ابتدا با بی اعتنایی سکوت کرد اما بعد از لحظاتی سکوتش را شکست و با صدای غم آلودی شروع به صحبت کرد.همین کافی بود تا سیامک و الناز در همان جلسه نخست با هم آشنا شوند و در ادامه سیامک وقتی زن جوان را به مقصد رساند، شماره تلفن او را گرفت تا در جلسات بعدی بیشتر با هم آشنا شوند.نخستین قراردر نخستین قرار ملاقات سیامک متوجه شد که الناز مدتی است از شوهر معتادش طلاق گرفته است و در کنار پدر و مادرش زندگی می‌کند .

سیامک که از شنیدن این خبر خوشحال شده بود روز به روز علاقه اش به زن مطلقه بیشتر شد تا این که تصمیم به ازدواج با او گرفت.سماجتالناز وقتی در برابر خواستگاری پسر جوان قرار گرفت شوکه شد و ابتدا جواب منفی به خواسته سیامک داد اما این پسر جوان تصمیم خودش را گرفته بود. پسر عاشق پیشه با سماجت خاصی پیشنهاد ازدواج با الناز را مطرح می کرد و این در حالی بود که سطح طبقاتی الناز با سیامک اختلاف زیادی داشت.

الناز در یک خانواده ثروتمند و در شمال تهران زندگی می‌کرد اما سیامک تنها سرمایه‌اش یک خودروی پراید بود که با آن مسافرکشی می‌کرد و در جنوب تهران سکونت داشت.شرط بله عروس خانمالناز در مدت دوستی با سیامک به او علاقه‌مند شد و چون در زندگی گذشته‌اش مهر و محبتی از سوی شوهر افیونی‌اش ندیده بود روز به روز به سیامک بیشتر وابسته می‌شد اما برای زندگی و ازدواج نمی توانست با او باشد.

سیامک اصرار به ازدواج داشت و در گام نخست خانواده‌‌اش را با هزار بهانه و تهدید راضی به ازدواج با یک زن مطلقه و بزرگ تر از خودش کرد اما الناز راضی به این ازدواج نبود.الناز که نمی خواست یک بار دیگر در زندگی شکست را تجربه کند به پسر جوان گفت: شاید بتوانم خانواده‌ام را در ماجرای اختلاف سنی راضی کنم اما اختلاف طبقاتی برای خانواده‌ام موضوع مهمی است.

قول عجیبپسر جوان وقتی صحبت‌های دختر مورد علاقه اش را شنید ادعا کرد در کمتر از دو ماه شرایط  خود را برای ازدواج بهبود می بخشد و قصد دارد با یکی از دوستانش در یک مزایده شریک شود و اگر از این مزایده پیروز بیرون بیاید شرایط مالی اش خوب می‌شود.الناز وقتی حرف‌های سیامک را شنید پذیرفت تا دو ماه منتظر بماند، شاید پسر مورد علاقه‌اش تغییری در زندگی خود ایجاد کند.

دزدی های سریالیاواسط سال ۹۶ بود که  تیمی از ماموران پلیس تهران در جریان سرقت‌های سریالی دو جوان موتورسوار در پایتخت قرار گرفتند و تحقیقات برای دستگیری متهمان آغاز شد.ماموران در تحقیقات ابتدایی پی بردند که دو پسر جوان سوار بر موتور در خیابان های شمال تهران دست به گوشی قاپی می زنند و طعمه های زیادی را هدف سرقت‌های خود قرار داده اند.

بازداشت دزدانتجسس‌های پلیسی ادامه داشت تا این که ماموران با بررسی دوربین های محل‌های سرقت توانستند راننده موتور را که سارق سابقه‌داری است شناسایی کنند.همین کافی بود تا در گام بعدی ردیابی ها برای دستگیری مصطفی آغاز شود و با اقدامات فنی و پلیسی پسر جوان وقتی سوار بر موتور از خانه شان در جنوب تهران بیرون آمد، دستگیر شد.

.مصطفی ابتدا خود را بی گناه می دانست اما وقتی در برابر مدارک پلیسی قرار گرفت.....


کد خبر : 882364  |  سرپوش
در خبرها

پربیننده ترین خبرها

آخرین عکسهای خبری