×
سه‌شنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۸
۷ ۱۳۹۸/۶/۲۰ ۱۴:۴۲

دریابیگی: حس کردم حضورم می‌تواند مفید باشد/ با فضای والیبال آشنا هستم

سیدعلیرضا دریابیگی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درمورد ثبت‌نامش در انتخابات فدراسیون اظهار داشت: چندی پیش با تعدادی از پیشکسوتان والیبال صحبت می‌کردم و از طرفی برخی از دوستان با من تماس گرفتند و خواهان حضورم در انتخابات فدراسیون شدند. آنها اعتقاد داشتند که حضورم می‌تواند به والیبال کمک کند.

وی ادامه داد: ممکن است اصلاً رای نیاورم، اما حس کردم با نظر دوستان حضورم می‌تواند مفید باشد. به هر حال حدود 20 سال در فدراسیون والیبال بودم و با مدیران بزرگی به نام یزدانی‌خرم و داورزنی کار کردم.  با فضای والیبال کاملاً آشنا هستم و قطعاً دوستان به یاد دارند در زمان حضور من اسپانسرهای قدرتمندی وارد والیبال شدند و منابع مالی خوبی در کنار فدراسیون حضور داشتند.

کاندیدای ریاست فدراسیون والیبال خاطرنشان کرد: تامین منابع مالی، برنامه‌ریزی برای تقویت تیم‌های پایه، حمایت از مربیان ایرانی که از فرمایشات مقام معظم رهبری هم بود و توجه ویژه به بخش ساحلی و حمایت خاص از بانوان جز برنامه‌های من خواهد بود. دریابیگی در پاسخ به این سوال که آیا تا آخر در جریان رقابت انتخاباتی حاضر خواهید بود یا تصمیم دارید به نفع کاندیدای دیگری کناره‌گیری کنید، تصریح کرد: تا همین حالا که ثبت‌نام کرده‌ام تصمیمی برای کناره‌گیری ندارم و تا لحظه آخر می‌مانم، اما اگر در روزهای آینده فردی ثبت نام کند که حس کنم بهتر از من است، اگر صلاح بدانم کنار خواهم رفت.

در پایان برای والیبال ایران آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم شرایط برای افرادی همچون من که قصد خدمت دارند باز شود. انتهای پیام/س والیبال ورزشی فدراسیون انتخابات .

..


کد خبر : 883283  |  خبرگزاری فارس

کلید واژه ها

اخبار مرتبط