×
سه‌شنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۸
۱۲ ۱۳۹۸/۶/۲۱ ۱۳:۵۵

اندونزی نقاط ضعف و قوت ما را به خوبی نشان داد

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، حیدر شریفی، مربی تیم فوتبال جوانان درخصوص اردوی اندونزی اظهار داشت: خداراشکر اردوی بسیار خوبی را پشت سر گذاشتیم و توانستیم نقاط ضعف و قدرت خود را در این دو بازی به خوبی شناسایی کنیم. برابر اندونزی نشان دادیم که به دنبال ارائه فوتبال زیبا و تهاجمی هستیم.

برگزاری چنین اردوهایی خیلی کمک می کند تا به مهمترین هدفمان که صعود به جام جهانی است برسیم.مربی تیم جوانان تصریح کرد: در تیم اتحاد و همدلی بسیار خوبی دیده می شود از بازیکنان گرفته تا کادر فنی، تدارکات، پزشکی و رسانه همه دنبال تنها یک هدف هستیم و در تیم ما کار انفرادی وجود ندارد و اتحاد حرف اول را در تیم جوانان می زند.

خوشبختانه همین مسئله کمک کرده که تیم شرایط خوبی داشته باشد و از این دو بازی هم درس های بسیار خوبی گرفتیم.شریفی در پایان گفت: ما باید از اشتباهات خودمان در این دو بازی درس بگیریم و روی نقاط ضعف و قوت تیم کار کنیم. در واقع اندونزی تیم خوبی بود که از حمایت هوادارانش هم در خانه بهره می برد و نقاط ضعف و قوت ما را به خوبی نشان داد.

جا دارد از کادر پزشکی تیم هم کمال تشکر را داشته باشم چرا که تعدادی از بازیکنان تیم در این اردو مصدوم بودند و با تلاش پزشکان به بازی ها رسیدند. از فدراسیون تشکر می کنم که زمینه حضور تیم جوانان در اردوها و بازی های مختلف را فراهم کرد و این تیم تجربه بین المللی مناسبی به دست آورده است. .

..


کد خبر : 885730  |  خبرگزاری برنا