×
پنج‌شنبه، ۲۵ مهر ۱۳۹۸
۱۸ ۱۳۹۸/۶/۲۵ ۱۳:۴۱

موفقیت تکواندو به‌خاطر خودباوری است/ شانس صددرصدی کسب سهمیه در سه وزن را داریم

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ تیم‌ملی تکواندو کشورمان در مرحله دوم مسابقات گرند‌پری به میزبانی ژاپن موفق شد سه مدال طلا، نقره و برنز را توسط میرهاشم حسینی، آرمین هادی‌پور و سجاد مردانی به دست بیاورد.مرتضی کریمی، کارشناس تکواندو، درباره عملکرد تیم‌ملی در این دوره از مسابقات در گفتگو با خبرنگار برنا عنوان کرد: پس از اتفاقاتی که برای تیم ما در مسابقات منچستر رخ داد و تیم را از نظر روحی بهم ریخت خوشبختانه این روزها شاهد نظم و خودباوری در تیم‌ملی کشورمان هستیم.

به نظرم عسگری هم از این موقعیت‌ها به خوبی استفاده می‌کند و نتیجه آن را هم در مدال‌های به دست آمده شاهد هستیم.او در پاسخ به این سوال که چرا بازیکنان تیم‌ملی در راندهای آخر نمایش ضعیفی دارند؟ گفت: عوامل زیادی را می‌توان در این مورد در نظر گرفت برای مثال پایین بودن توان بدنی بازیکنان یکی از علت‌هاست که قطعا مربی بدنساز تیم‌ملی باید برنامه ویژه‌ای را برای آن در نظر داشته باشد.

. در کنار این افت اعتماد به نفس بازیکنان، پس از اینکه امتیازات را از دست می‌دهند هم یکی از دلایل است.کریمی درپایان درخصوص شانس کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ اظهار کرد: صددرصد شانس کسب سهمیه در سه وزن را داریم. امیدوارم همین روند پیروزی‌ها را ادامه دهیم. ..


کد خبر : 896487  |  خبرگزاری برنا

اخبار مرتبط

پربیننده ترین خبرها

آخرین عکسهای خبری