×
پنج‌شنبه، ۱ اسفند ۱۳۹۸
۱۴ ۱۳۹۸/۷/۱۷ ۲۰:۵۵

ناگلسمان گزینه جانشینی سولسشایر در منچستریونایتد

آی اسپورت - طبق ادعای نشریه انگلیسی «دیلی‌میل»، مدیران باشگاه منچستریونایتد در صورتی که به همکاری خود با اولگنار سولسشایر پایان دهند و این سرمربی نروژی را اخراج کنند، یولیان ناگلسمان آلمانی را به عنوان گزینه سرمربیگری شیاطین سرخ در نظر دارند. ناگلسمان از سال 2016 با قبول هدایت تیم فوتبال هوفنهایم وارد عرصه سرمربیگری شد و در آن زمان با داشتن 28 سال سن، جوانترین سرمربی تاریخ بوندس‌لیگا شد.

او پس از ثبت آمار خوب از خود در هوفنهایم در سال 2019 این تیم را ترک و هدایت راسنبال لایپزیگ را برعهده گرفت. لایپزیگ تحت‌هدایت وی در 7 بازی اول خود در فصل جاری بوندس‌لیگا 14 امتیاز کسب کرده و با دو امتیاز اختلاف نسبت به بوروسیا مونشن‌گلادباخ صدرنشین، در رده پنجم جدول جای دارد.شروع ضعیف شیاطین سرخ در فصل جاری که بدترین شروع‌ این تیم در 30 سال اخیر رقابت‌های لیگ برتر انگلیس بوده، جایگاه اولگنار سولسشایر در منچستریونایتد را به شدت در خطر انداخته است.

شیاطین سرخ که در آخرین بازی خود با نتیجه یک بر صفر مغلوب نیوکاسل شدند، در حال حاضر با 9 امتیاز در رده دوازدهم جدول رده‌بندی لیگ برتر انگلیس هستند. فته می‌شود بازی با لیورپول در هفته نهم لیگ برتر برای سولسشایر و حفظ جایگاهش در منچستریونایتد بسیار حیاتی است و در صورت شکست شیاطین سرخ مقابل تیم تحت‌هدایت یورگن کلوپ، احتمال اخراج وی از سمت سرمربیگری منچستریونایتد وجود دارد.

سولسشایر که در اواخر آذر ماه سال گذشته جانشین ژوزه مورینیو در منچستریونایتد شد و سرمربی موقت این تیم لقب گرفت، شروع خوبی با شیاطین سرخ داشت، اما پس از عقد قرارداد سه ساله با این باشگاه، فراز و نشیب تیم تحت‌هدایتش هم آغاز شد. نام ناگلسمان در حالی به عنوان گزینه احتمالی سرمربیگری شیاطین سرخ مطرح شده که از ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی پیشین تیم فوتبال یوونتوس به عنوان اصلی‌ترین گزینه سرمربیگری منچستریونایتد در صورت اخراج سولسشایر یاد شده است.

...


کد خبر : 969386  |  آی اسپورت