×
پنج‌شنبه، ۳۰ آبان ۱۳۹۸
۵۱ ۱۳۹۸/۷/۲۴ ۰۲:۰۰

درس اربعین از منظر مقام معظم رهبری+پوستر

- اخبار فرهنگی - به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، پایگاه اطلاع‌رسانی مقام معظم رهبری در آستانه اربعین حسینی(ع) پوستر جدید خود با عنوان «پرچم حقیقت» را با محور تکریم مقام والای حضرت زینب(س) در شکل‌گیری و تداوم نهضت عاشورا منتشر کرد.
در ذیل این پوستر جمله‌ای از مقام معظم رهبری با این مضمون درج شده است: "به همان اندازه که مجاهدت حسین ابن علی(ع) و یارانش به عنوان صاحبان پرچم سخت بود، به همان اندازه نیز مجاهدت زینب(س) و مجاهدت امام سجاد(ع) و بقیه‌ بزرگواران، دشوار بود.

درسی که اربعین به ما می‌دهد، این است که باید یاد حقیقت و خاطره‌ شهادت را در مقابل طوفان تبلیغات دشمن زنده نگه داشت. میدان تبلیغات، میدان بسیار عظیم و خطرناکی است."افشاگری "عکاس اسپانیایی" اربعین از جریان‌سازی دروغین غربی‌ها علیه ایراندلنوشته اربعین|نام «حسین(ع)» نقطه اشتراک همه دل‌های عاشق استپوستر اربعینی جدید خانه طراحان منتشر شد+عکسمروری بر مهم‌ترین توصیه‌های رهبر انقلاب درباره راهپیمایی اربعین+اینفوگرافیکنابودی رژیم صهیونیستی در گذرگاه اربعین به روایت اینفوگرافیکآرزوی این روزهای یک نقاش آئینیدلنوشته اربعین|«با مرکّب عشق می‌نگارم؛ حُبّ الحسین وسیلة السعداء.

...» انتهای پیام/..


کد خبر : 993829  |  تسنیم

اخبار مرتبط

در خبرها

پربیننده ترین خبرها

آخرین عکسهای خبری